Bu Konuyu Herkezin Okuması Gerek

DooTR

Kıdemli Üye
25 Şub 2016
2,414
0
Kanada
15 ancak önemli olan bu mu? Hitabımdan çok bahsettiğim şey önemli değil mi? Seni tanımıyorum ki yaşını da bilmiyorum. Amca mı deseydim torun mu deseydim?

Benim Yaşım 25 En Uyuz Olduğum Şeydir Sen Mesela Babana Paşammı Diyorsun ? Neyse Bide O Siteye Girenlerin Bilgileri Kopyalanıyor Bunu Bilgisayar Uzmanları Açıkladı

FrOsTeR

Kıdemli Üye
5 Haz 2015
2,022
0
Benim Yaşım 25 En Uyuz Olduğum Şeydir Sen Mesela Babana Paşammı Diyorsun ? Neyse Bide O Siteye Girenlerin Bilgileri Kopyalanıyor Bunu Bilgisayar Uzmanları Açıkladı

Tamam öğrendim abi diyorum :D Evet doğrudur ancak bu olayda yapılan o değil. Ha seninki de bir önlem ama şuan ki durum için halk hiçbir şey yapamazdı.

DooTR

Kıdemli Üye
25 Şub 2016
2,414
0
Kanada
Halk Yapmadı Ama Bu Kimlik Bilgileri Çalan Kişiler İyilik Nedeniyle Çalmadı Zaten Bişey Yapamazlar Para Filan Çekemezler Bunu Bilgisayar Kullanan Şahıslara Söyledim Mesela Benim Facebook Uyarı Verdi

HABİR

Kıdemli Üye
7 Şub 2016
2,077
1
CPH

Üyemize bu tür yaklaşımınız da ne oluyor şimdi?

Yaşınızdan dolayı bir büyüğü olarak saygı beklediğiniz gibi sizlerde bu saygıyı küçüklerinizden esirgemiyeceksiniz. Altını çiziyorum.

"Uyuz" kelimesini bir daha kullanmayınız, forumumuza veya Sizin bizlerin "yaş" olarak bir büyüğümüz olduģunuz için ağzınıza da yakışmamaktadır.

Ayrıca; Üyemizin niyetleri kötü deģildi. Paşam terimini ben bizzat Üstlerim için kullanırım Üstadım haricinde.

Forumumuzun hierarşi sistemini hatırlatırım.

Üyemizin niyetini anlamayıp alıntı yapıp konu altında tartışma çıkarabilecek bir eylemde bulunmanızda yanlış.

Son olarak: konunuz yorumlar ile 2. sayfaya düşmedikce bunu Siz bir yorumunuz ile güncelleyemezsiniz.

Ve burada bir yönetici üyesi olarak sizlerden konu başlığını düzeltmenizi istedim - bunu uygulayınız.

Aksi takdirde konunuz silinir.

Saygılar
HABİR

Son düzenleme:

DooTR

Kıdemli Üye
25 Şub 2016
2,414
0
Kanada

Üyemize bu tür yaklaşımınız da ne oluyor şimdi?

Yaşınızdan dolayı bir büyüğü olarak saygı beklediğiniz gibi sizlerde bu saygıyı küçüklerinizden esirgemiyeceksiniz. Altını çiziyorum.

"Uyuz" kelimesini bir daha kullanmayınız, forumumuza veya Sizin bizlerin "yaş" olarak bir büyüğümüz olduģunuz için ağzınıza da yakışmamaktadır.

Ayrıca; Üyemizin niyetleri kötü deģildi. Paşam terimini ben bizzat Üstlerim için kullanırım Üstadım haricinde.

Forumumuzun hierarşi sistemini hatırlatırım.

Üyemizin niyetini anlamayıp alıntı yapıp konu altında tartışma çıkarabilecek bir eylemde bulunmanızda yanlış.

Son olarak: konunuz yorumlar ile 2. sayfaya düşmedikce bunu Siz bir yorumunuz ile güncelleyemezsiniz.

Ve burada bir yönetici üyesi olarak sizlerden konu başlığını düzeltmenizi istedim - bunu uygulayınız.

Alsi takdirde konunuz silinir.

Saygılar
HABİR

Konu İsmi Güncellenmişti Ve Dün Kardeşimizle Çözdük Olayı :)

Son düzenleme:

col543

Üye
24 May 2013
165
0
30
C://
Nasıl yani

merhaba sayın turkhackteam üyeleri bu sıralar çok yaygın olan herekzin kimlik bilgileri çalınmasından sonra web sitelere girişler çoğaldı. Bunun için kimlik bilgilerinin paylaşıldığı sitelerde siteye giriş yaptığınızda bilgileriniz kayıt altına alınıyor. Bunun için öyle sitelerden uzak durun bazı arkadaşlar ben ip değiştirip girerim filan derse denemesin çünki bu konunun ip ile alakası yoktur. Siteye girdiğinizde bütün bilgisayarınzdaki kayıtlı olan şifre vb dosyalar kayıt altına alınıyor bildiğiniz keylogger gibi sanın. Siteye giren arkadaslar neler yapmalı ?
1 -ilk olarak boş zamanlarında hep çerezleri silmeleri gerekli.
2 - antivirüs programları açık olmalı
3 - bilgisayarınız uyarı verdiyse kesinlikle format attırınız
bunları uygulayınız. 3 olan uyarı şöyle bişey . Facebook girişlerinde sizden bir program indirmenizi söler öyle bir uyarı çıkarsa format attırınız aynı olay benim başıma geldi . hepinize iyi günler. Dootr

yarbayım hangi sitelerden uzak duracapız yani girdiğimiz siteden çaldıkları bilgilerle ıp adresinden kimlik eşleşmesimi yapılıyor nasıl oluyor bu olay ikincisi yav nasıl çalınır çalıpta ne yapsınlar

DooTR

Kıdemli Üye
25 Şub 2016
2,414
0
Kanada
yarbayım hangi sitelerden uzak duracapız yani girdiğimiz siteden çaldıkları bilgilerle ıp adresinden kimlik eşleşmesimi yapılıyor nasıl oluyor bu olay ikincisi yav nasıl çalınır çalıpta ne yapsınlar

Bunu Bilişim Uzmanları Açıkladı O Kimlikleri Yayınlayan Sitelerden Uzak Durun Diye Tıkladınmı Bilgilerin Kayıt Altına Alınıyor :)

777722

Uzman üye
30 Ocak 2016
1,399
0
Bunu Bilişim Uzmanları Açıkladı O Kimlikleri Yayınlayan Sitelerden Uzak Durun Diye Tıkladınmı Bilgilerin Kayıt Altına Alınıyor :)

Sitenin kaynak kodlarına baktım, öyle bir şey yok.
Demelerinin sebebi ise, gözü korkutup kimlik bilgilerinin öğrenilme sayısını minimuma indirgemek..

DooTR

Kıdemli Üye
25 Şub 2016
2,414
0
Kanada
Yaw Kardeşim Sen Kimlikleri Çalan Devlet Düşmanlarıylamı Uğraşçaksın Kodlarlamı Olcak İş ? Kodlarla Gözükürmü Sence Akıl Var Mantık Var Forumda Hiç Bişey Öğrenememişsin Senin İşin Beni İlgilendirmez Önemli Olan Milletin Bilgileri Çalınmasın :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.