Bu kurs güzel mi ?

illerin beyi

Katılımcı Üye
2 Mar 2021
971
92

raistaron

Katılımcı Üye
8 Tem 2020
700
310
neutron
ARKADAŞLAR SİZCE BU KURS NASIL , BU KURSTAN SONRA DJANGO DA İLERLEYEBİLİR MİYİM ?

dostum bunu sen bulmalısın bizim fikrimizi merak ediyorsan eğer tam hedefini ve nerde olduğunu söylemen gerekir ben kendi fikrim adına şunları söyleyebilirim...
kursa iyi gibi ama emin ol bundan çok daha iyilerini gördüm şuan burda vermek istemiyorum çünkü reklam adına girsin istemiyorum sana kısaca kurs içinde araman gereken şeyleri söyliyeyim
öğrenci yorumları
puanlamalar
alanların yükseldiği yerler vb.
ve yeterli araştırmayı yaptığını düşünmüyorum şahsen . önce hedefine göre en iyisini daha sonra ise eğitimin için en iyisini yapman gerekir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.