Bu Laptop Hakkında Düşünceleriniz ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ssaass

Üye
19 Ocak 2012
231
0
31
izmir
bildgim kadarıyla casperın teknik serwisleri azaltılıyormus o yüzden bence bi daha düşünmelisin..we bir çok büyük alısweriş merkezlerinde her haftasonu kanpanya yapılıyor bu bilgisayarlarla ilgili takip et ... bu özllkte we ya daha iyisini bence ucuza bula bilirsin..

gokhanb

Katılımcı Üye
6 Ara 2009
251
0
Konya
nedense millette yabancı marka tutumlulugu var ben casperin i5 seirisini kullanıyorum call of duty oyununu bir toshiba i7 de oynadık pc atesten yanacaktı nerdeyse ama casperde islemci ısısı %35 i gecmedi bence al ben cok memnunum 4 aydan beri kullanıyorum tık yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.