Bu laptop nasıl? Öneri (Amd mi? İntel mi?)

Coeus17

Üye
12 May 2020
224
0
Kıbrıs
Acer Nitro AMD Ryzen 5 2500U işlemcili (Tıkla)

Hp İntel core i5 10210u işlemcili (Tıkla)

Aralarında ki tek fark görünüm ve işlemci iki işlemci arasında ki fark nedir ikisi ilede sanallaştırma yapabilirmiyim.
Hangisini tavsiye edersiniz hem hack hemde oyun için kullanacağım.
Teşekkürler
İkisi de iyi işlemciler bir yıldır 2500u kullanıyorum herhangi bir sorunla karşılaşmadım ama i510210u daha güncel olduğu için belki daha avantajlı olabilir onun dışında daha detaylı buradan bakabilirsin https://versus.com/tr/amd-ryzen-5-2500u-vs-intel-core-i5-10210u .
Eğer bütçen yetiyorsa Acer Nitro 5 almanı tavsiye ederim şuana kadar tanıdığım kullananlar arasında hiçbir sıkıntıyla karşılaşan yok gayet iyi bir bilgisayar.

Son düzenleme:

Apoll0

Üye
3 May 2020
92
1
İkisi de iyi işlemciler bir yıldır 2500u kullanıyorum herhangi bir sorunla karşılaşmadım ama i510210u daha güncel olduğu için belki daha avantajlı olabilir onun dışında daha detaylı buradan bakabilirsin https://versus.com/tr/amd-ryzen-5-2500u-vs-intel-core-i5-10210u .
Eğer bütçen yetiyorsa Acer Nitro 5 almanı tavsiye ederim şuana kadar tanıdığım kullananlar arasında hiçbir sıkıntıyla karşılaşan yok gayet iyi bir bilgisayar.
Teşekkür ederim
Başka önerisi olan var mı

XCodeExpertX

Katılımcı Üye
8 May 2020
274
52
Malatya
Acer Nitro bence ho'den daha iyi. Acer kullanan 5 arkadaşıma sordum 4'ü memnunum dedi diğeri ise fiyatından dolayı kötü dedi. Tabi karar sizin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.