Bu Laptop Nasıl?

TürK.KuRdU

Kıdemli Üye
2 Nis 2016
3,986
2
'm
Merhaba.
Bu aralar laptop satın almayı düşünüyorum.(Lütfen masaüstü, pc topla gibi öneriler vermeyiniz :) )
Bütçe: 2000-2500
Laptop'u oyun amaçlı almıyorum ancak, sık olmasa da CS:GO oynuyorum. Ve CSGO'da oyun zevkimi bozmayacak değerde bir fps almak istiyorum.(Ayarlar minimumda en az 60 70fps istiyorum)
Aşağıdaki ürün bu fiyat aralığında en iyisi gibi gözüküyor, tabii ki sizin de önerilerinizi beklerim. Aşağıdaki üründe istediğim performansı alır mıyım? Yorumlarınızı eleştirilerinizi ve önerilerinizi bekliyorum.

EDİT: Bir laptop daha buldum, A9 işlemciden daha iyi olduğunu düşünüyorum.

https://www.hepsiburada.com/lenovo-...MI44Pim_Pl4AIVxo2yCh3vZgMCEAQYASABEgIDG_D_BwE

https://urun.gittigidiyor.com/bilgi...rti-15-6-dos-tasinabilir-bilgisayar-420985182

Bazı Özellikleri (Linkte bütün özellikler mevcut)
Bellek 8 GB DDR4-1866 SDRAM (1 x 8 GB) En fazla 1866 MT/sn aktarım hızları.
İşlemci AMD A9-9425 Çift Çekirdekli (3,1 GHz taban frekans, 3,7 GHz'e kadar patlama frekansı, 1 MB önbellek)6,7
Ekran Kartı AMD Radeon? 520 Grafik Kartı (2 GB GDDR5 ayrılmış)
Bilgi Depolama 1 TB 5400 rpm SATA
Ekran Çözünürlüğü 1920x1080 Piksel

Son düzenleme:

Temun

Üye
15 Eyl 2018
165
0
Türkiye
''bEn O pAraYlA fİşq Pc ToPLARIm'' diyenler gelmeden yerimi alayım gerçekten güzel fakat ramlerin kaç mhz olduğu belirtilmemiş

Ghost Killer

Özel Üye
13 Ocak 2019
11,239
7,715
Tavsiye ederim fakat latop almanızı değil, ancak laptop sistemi iyi yani alınabilir. Fakat ben masaüstü alın derim. Ancak laptoplarda iyi.

TürK.KuRdU

Kıdemli Üye
2 Nis 2016
3,986
2
'm
Tavsiye ederim fakat latop almanızı değil, ancak laptop sistemi iyi yani alınabilir. Fakat ben masaüstü alın derim. Ancak laptoplarda iyi.
Masaüstü için çok daha güzel şeyler çıkacağına eminim ancak, benim için taşınabilir olması çok önemli.
Açıkçası fiyatına göre bence gayet güzel cihazmış alınabilir :)
hayırlı olsun şimdiden
Teşekkürler, eski laptop'umda Intel I5 3230M işlemci, amd radeon 8570M ekran kartı 4gb DDR3 ram vardı, performans konusunda eskisinden iyi performans alabilir miyim sizce?
Yerin varsa leptoptan uzak dur derim
Laptop'u ben de istemiyorum ancak taşınabilir olması gerek bu yüzden tercih ediyorum.

ANTROPİ

Adanmış Üye
6 Nis 2016
6,276
168
93
root@kali:~#
Masaüstü için çok daha güzel şeyler çıkacağına eminim ancak, benim için taşınabilir olması çok önemli.

Teşekkürler, eski laptop'umda Intel I5 3230M işlemci, amd radeon 8570M ekran kartı 4gb DDR3 ram vardı, performans konusunda eskisinden iyi performans alabilir miyim sizce?

Laptop'u ben de istemiyorum ancak taşınabilir olması gerek bu yüzden tercih ediyorum.

çok bi fark olmaz tabii ama daha iyi performans elde edersin. işlemci hızı güzel yazılımla uğraşıyorsan.

TürK.KuRdU

Kıdemli Üye
2 Nis 2016
3,986
2
'm
çok bi fark olmaz tabii ama daha iyi performans elde edersin. işlemci hızı güzel yazılımla uğraşıyorsan.

Yazılımla uğraşmıyorum, ancak başlayacağım. Dediğiniz gibiyse güzel gibi ancak amd ısınıyor malum. Oyun oynatmaz galiba bana :/ (bi csgo oynuyorum onu da berbat etmesin bari :) )

KemalistGenc35

Yeni üye
2 Mar 2019
2
0
Mars
Fikrim değişti. :)

https://www.hepsiburada.com/lenovo-...MI44Pim_Pl4AIVxo2yCh3vZgMCEAQYASABEgIDG_D_BwE

Bunu almayı düşünüyorum, a9dan daha iyi performans veriyor. Csde de 100 fps gibi bir performans veriyor galiba. Sanırım bunu alacağım.

bu laptop'ı bende görmüştüm, bence fiyatına göre gayet iyi. Fakat diski ilerleyen zamanlarda 480 GB'lık SSD ile değiştirmek mantıklı olabilir çünkü 5400 rpm hız çok iyi bir disk hızı değil.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.