bu laptopu almalı mı yım

TurkOtuken

Katılımcı Üye
23 Ağu 2017
306
0
DÜNYA'DAN
Daha iyi lettop var mı bilmiyorum ama masaüstü alırsan 3.000 tl ye bundan daha iyisi var istersen kendin toplarsın hazır toplanmışta satılıyor 1 site 3.000 tl bundan daha iyi lettop var mı bilmiyorum ama

talubulla

Yeni üye
20 Ağu 2017
43
0
Oyun amaçlı kullanacaksan bu özellikler iyi şuan ki piyasadaki oyunları açar ama bütçen varsa biraz daha daha iyisini alırsan daha iyi olur. Umarım Yararlı Olmuştur :)

birqz daha iyisini alorsan derken biraz acarmisin ozellik olarak eksik olan seyler neler

Daha iyi lettop var mı bilmiyorum ama masaüstü alırsan 3.000 tl ye bundan daha iyisi var istersen kendin toplarsın hazır toplanmışta satılıyor 1 site 3.000 tl bundan daha iyi lettop var mı bilmiyorum ama

yatakhanede kaliyprum o yuzden bir laptopa ihtiyacim var

Moderatör tarafında düzenlendi:

gizmo05

Üye
30 Ağu 2015
107
0
Aklın varsa, kasa topla. Laptop gaming laptoplarda sadece monster vb. markalar iyi güvenme böyle yalanlara ideapad 510 var kasa toplamadım diye yanıyorum.

İllaki laptop istiyorum diyorsan monster serilerine bak.

Moderatör tarafında düzenlendi:

CH4M3

Uzman üye
19 Ağu 2017
1,926
1
16
php island
dostum lenovo asus markalarına bak 3000 tl ye güzel bulabilirsin bu markalardan :) bir de belki monster markasına bak onu pek bilmiyorum ama kullanıp beğenen çok
İyi forumlar

yegat

Katılımcı Üye
13 Şub 2012
274
0
işlemcisinden dolayı 7. nesil HQ
Asus X550vx-dm504 İ7-7700hq 8gb 1tb 2gb Gtx950m 15.6 Freedos - n11.com

Burda sıralı halde mevcut.

Asus, Dell, Diğer, Msi, Toshiba Dizüstü Bilgisayar - Laptop Modelleri & Fiyatları - n11.com

Dünyadaki üretilmiş işlemcilerin performans sıralaması:
https://www.notebookcheck.net/Mobile-Processors-Benchmark-List.2436.0.html

Mesajlaşmamızda da sana yazmıştım kardeşim. U işlemciler ile HQ işlemcielr arasındaki farkı yukardaki linkte kıyaslayabilirsin. Ürünün kronik sorunu var mı yok mu öncelikle buna bir bak. Eğer bulabiliyorsan sahibindenden bi kaç gün kullanılmış olupta satışa çıkarılanlar var onlara bak. Gerisi senin kararın tercihin

d0wnRock

Katılımcı Üye
3 Ağu 2009
311
0
https://www.incehesap.com/msi-pl62-7rc-022xtr-notebook-fiyati-36207/

300 tl daha ekleyin bunu alın hocam. %30 daha fazla performans alırsınız. İşlemci HQ serisidir, bu seri mobilde en güçlü işlemciler için kullanılır, performans ve oyun serisidir.

Üzerindeki ekran kartı da 940mx e göre çok daha güçlü bir ekran kartıdır.

Ayrıca U serisi işlemcileri pek önermiyorum, sebebi bu serideki işlemciler tasarruf amaçlı üretilen serilerdir, tasarruftan kastım, batarya performansını daha uzun süreye taşıyabilmek için optimize edilmiş işlemcilerdir, oyuncu adamın bu tarz optimizeden ise performans işlemcileri kullanması gerekir.

Birazdan işlemcilerle ilgili ayrıntılı benchmark skorlarını koyacağım.

d0wnRock

Katılımcı Üye
3 Ağu 2009
311
0
Bu bütçelerde, yapacağınız en iyi şey, HQ serisi bir işlemci ve en az 950M ekran kartı almaktır.

Eğer U serisi işlemci ve 940M bana yeter diyorsanız, bütçenizden 500 TL altına aynı özelliklere sahip dizüstü bilgisayar bulmanız mümkündür.

yM_QVfFaTferaLDL22GeHQ.png

3zBoSlZFTOOGoF9Xh9-QvA.png

Sorularınız olursa, yardımcı olmaya çalışırım, konu içerisinde belirtmeniz yeterlidir.

Edit : N11.com indirim çeki bulabilirseniz;

Asus Fx553vd-dm160 İ7-7700hq 8gb 128gb Ssd 1tb 4gb Gtx1050 15.6 - n11.com

7700HQ , GTX 1050 ve 128 gb ssd ile nirvana :woott[/url]

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.