Bu leptop neden ucuz?

theteam

Üye
6 Ocak 2013
117
0
izmir
Kardeşim bunu alacaksan alma acer ler hiç güzel olmuyo sadece sağlalık yönünden iyi o kadar işlemci berbar hız yavaş grafik kötü alacaksan toshiba hp dell giibi dünya çapı markalar teercih ett

Black Power

Özel Üye
8 Tem 2012
11,765
22
Başlayalım?
Arkadaşlarım laptop olarak acer kullnıyolar ve memnunlar alabilirsin yani şakyet edeni de görmedim şahse kuzen bile acer kullnıyo bnde masa üstü var iler de bir laptop alıcak olrsam eğer bende acer almayı düşünüyorumve genel fiyatalrı zasten indirm ile birlk de 1,100 & 1,300 arası değşiyo ama linkde ki laptopunn işletim sistemi linux herneyse buna zaten alırken dikkat edersin yani sonuç olarak ben tavsiye ediyorum şahsen

Son düzenleme:

theteam

Üye
6 Ocak 2013
117
0
izmir
black ppower işlemci bir süre sonra çıldırıyo bben şikyetim var.com da bir sürü şikayet gördüm bu bilgisayar bizim okulda var ve bütün gün elimizde 2012 model olması ve i7 işlemci olmasına rağmen need for speed kurduğum zaman kasmakta lütfen arkadaşı yanlış yönlendirme çünkü bende laptop u yeni aldım 6 ay oluyor araştırma yapmıştım acer hakkında hiçmi hiç tavsiye etmem

DRSC

Üye
5 Ocak 2013
154
0
kardeşim bence alacaksan ASUS al kaç yıldır kullanırım hiç sikayetim yok etrafımda da kullanan çok hiç şikayetleri yok bence süper makine formatıda kolay kendini sürekli güncelliyor bence ASUS

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.