Bu leptopa ne kadar para verirdiniz

CrAcK LaNd

Üye
24 Ara 2015
60
0
baku
Hp:2TB HDD;500GB SSD;16GB RAM;Core i7 4700MQ;2GB Ekran kartı;Windows 10 Home Pro

Leptop Amerikadan geldi

Tek sorunu bataryasi leptopu 2 saat bile kaldıramıyor.
Leptop alınıp uzerine parcalar eklenmisdir
Siz olsaniz ne kadar verirdiniz
Hdd diski 5 yere bölüp farklı işletim sistemlerini tek bir diskde yapa biliyorsun

Criminal^

Uzman üye
22 Eki 2014
1,154
2
Tokyo
3000TL gibi bir fiyat verebilirdim şahsen. Tabiki batarya sorunu çözüldüğüğü takdirde. Batarya ücreti ne kadar bilmiyorum ama bataryası arızalı şekilde satın alacaksan 2750-2800 civarı bir teklifte bulunman yeterli olacaktır bence.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.