Donanım Bu ne parçası?

ByRuhSuz

Üye
22 Haz 2015
83
1
BalKes
Merhabalar arkadaşlar elimde böyle bi parça var ne işe yarar bilen varmıdır
Huawei-SL91ISV3-1-Port-Versatile-IF-board.jpg

quespy

Kıdemli Üye
24 Şub 2014
2,318
2
Bursa
TDM, IP tabanlı ve hibrit ağ için yüksek kullanılabilirlikli mikrodalga bağlantıları sağlayan esnek radyo iletim ekipmanı. OptiX RTN 900 Serisi sistemleri 2G şebekelerinde ses iletimini, 3G şebekelerinde ses ve veri servislerini ve LTE şebekelerinde geniş bant veri servislerini destekler.

Mevcut telekomünikasyon altyapısına yapılan yatırımları korumak ve LTE ağına sorunsuz geçiş için tasarlanan Huawei'nin RTN 900 sistemleri, hükümetler ve daha büyük işletmeler tarafından, özellikle yayın, enerji ve güç hizmetlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Büyük ölçekli kurumsal WAN'larda ve esnek bulut bilişim hizmetleri için hayati önem taşır.

OptiX RTN 900, Huawei tarafından geliştirilen yeni nesil TDM / Hibrit / Paket entegre mikrodalga iletim sistemidir. Mobil iletişim ağı veya özel ağlar için kesintisiz bir mikrodalga iletim çözümü sağlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.