Bu numara virüsmüş

8 Eyl 2016
158
0
K.Maraş
Beyler bu numara bir çok insanı arıyormuş Siber saldırı yapıldığı düşünülüyor konuya açıklık getirir misiniz ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

'Execution

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,228
29
İstanbul alan kodlu bir numara aradığında istanbuldan arandığı sanılıyor ben sorgulattığımda tunusdan çıkmıştı. Numara düzeni o şekilde değil. Şöyle olduğunu hatırlıyorum örnek xxx xx xxx xx

Son düzenleme:

RAM_Hacker

Katılımcı Üye
3 Ara 2017
308
5
/>
Merhaba, numara virüs olamaz. En azından bildiğim kadarı ile ancak benim birkaç arkadaşımın da başına gelmiş durumdur. Duyduğum bir olay ile açıklayayım, yasak olmasına karşın bir Cumhurbaşkanı adayı insanların aratılıp sesi dinletilerek oy istetme gibi bir durum söz konusuymuş, aramanın da sebebinin o olduğunu ama sistemde bir arıza, bozukluk ya da yasak olduğunun dank etmesi sonrası gibi bir ihtimal olabilir.

İyi geceler dilerim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.