bu oyunun dosyalarını nasıl modlarım

JustLookMe

Katılımcı Üye
6 Nis 2012
636
0
Nereye
arkadaşlar ben state of decay diye bir oyun indirdim ama sistem gereksinimleri benim notebook için çok çok fazla ve oyunda gölgeleri kaldıramıyorum görsel efektlerin kalitelerini düşüremiyorum ancak oyundaki textures.pak ve dialog.pak dosyalarını kaldırınca kasma biraz azaldı. internetten bulduğum bir mod ile gölge kalitesini çok az da olsa düşürebildim ama yine de tatmin edici derecede düzelmedi. mesela aşağıdaki görselde materals.pak var boyuntundan da anlaşıldığı gibi en çok kastıran da ama onu kaldırınca oyun kapanıyor bu yüzden benim bu dosyaların kalitesini düşürebilmem için bana kolay kullanımlı bi mod yapımı ya da varsa hazır bi mod önerir misiniz lütfen?

çözüm bulana ne kadar teşekkür etsem az olacak :yo

qM7Xmq.jpg

Crazy Eagle

Katılımcı Üye
19 Şub 2016
716
0
Kardeşim 1.Sistem gereksinimleri düşükse oynama ömrünü kısaltırsın ve 2.olarak onu yapman zor anca sıkıştıra bilirsin boyutu küçülür. İnternete dosya boyutu küçültme yaz çıkar. ve son olarak küçültünce çalışır mı bilmem ve bu modlama değildir sen modlama diyorsun bu dosya değişikliğidir filesfups denir

JustLookMe

Katılımcı Üye
6 Nis 2012
636
0
Nereye
Kardeşim 1.Sistem gereksinimleri düşükse oynama ömrünü kısaltırsın ve 2.olarak onu yapman zor anca sıkıştıra bilirsin boyutu küçülür. İnternete dosya boyutu küçültme yaz çıkar. ve son olarak küçültünce çalışır mı bilmem ve bu modlama değildir sen modlama diyorsun bu dosya değişikliğidir filesfups denir

biraz uğraştım mod olarak yazmışlar sonuçta açılımı modification yani modifikasyon ve benim amacım oyundaki gölgeleri tamamen kaldırmak ağaç vs kalitesini düşürmek gibi şeyler artık ne diye geçiyorsa. aslında benimki inat oldu amacım oynamaktan çok uğraşmak ve öğrenmek oldu zaten oyunu bitiremeden sıkılacağım garanti:RpS_wink:

Crazy Eagle

Katılımcı Üye
19 Şub 2016
716
0
biraz uğraştım mod olarak yazmışlar sonuçta açılımı modification yani modifikasyon ve benim amacım oyundaki gölgeleri tamamen kaldırmak ağaç vs kalitesini düşürmek gibi şeyler artık ne diye geçiyorsa. aslında benimki inat oldu amacım oynamaktan çok uğraşmak ve öğrenmek oldu zaten oyunu bitiremeden sıkılacağım garanti:RpS_wink:

Hocam sistem yetmiyorsa oynamayın işlemci ve ana kart omru kısalır. İyiliğiniz için soyluyorum.

JustLookMe

Katılımcı Üye
6 Nis 2012
636
0
Nereye
Hocam sistem yetmiyorsa oynamayın işlemci ve ana kart omru kısalır. İyiliğiniz için soyluyorum.

enazından bana yeni bir pc için bahane olur bu sefer adam gibi bişey alırım 1.8 işlemci intel hd 2 gb ram ile ha öldürmüşsün bilgisayarı ha kullanmışsın ne fark eder enazından bişeyler öğrenirim. çoğu bilgileri de zaten bu kötü pc ve telefonlarla uğraşarak öğrendim yine de teşekkürler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.