BU özellikler iyimi? LAPTOP

DayDreams

Katılımcı Üye
3 May 2014
619
1
İzmir
FİYAT 2100 TL ALAYYIMMI?

ürün numarası
2CL56EA

Ürün Adı
HP Notebook - 15-bw024nt

Mikroişlemci
AMD Dört Çekirdekli A10-9620P APU (2,5 GHz taban frekansı, 3,4 GHz'e kadar patlama frekansı, 2 MB önbellek)

Bellek, standart
8 GB DDR4-2133 SDRAM (2 x 4 GB)

Video Grafik
AMD Radeon™ 530 Grafik Kartı (2 GB DDR3 ayrılmış)

Sabit Sürücü
1 TB 5400 rpm SATA

Optik sürücü
DVD yazıcı

Ekran
39,6 cm (15,6") diyagonal HD SVA BrightView WLED arkadan aydınlatmalı (1366 x 768)

Tuş takımı
Tümleşik sayısal tuş takımlı tam boyutlu ada tipi klavye

İşaret aygıtı
Çoklu dokunma hareketlerini destekleme özellikli
Touchpad

Kablosuz Bağlanabilirlik
802.11b/g/n (1x1) Wi-Fi® ve Bluetooth® 4.2 birleşimi

Ağ Arayüzü
Tümleşik 10/100/1000 GbE LAN

Genişleme yuvaları
1 multi-format SD ortam kartı okuyucusu

Harici Bağlantı Noktaları
2 USB 3.1 Gen 1 (Yalnızca veri aktarımı); 1 USB 2.0; 1 HDMI; 1 RJ-45; 1 birleşik kulaklık/mikrofon
Minimum boyutlar (G x D x Y)
38 x 25,38 x 2,38 cm

Ağırlık
2,1 k

Güç kaynağı türü
65 W AC güç adaptörü

Pil Türü
4 hücreli, 41 WHr Lityum iyon

Battery type note
Kullanıcı tarafından değiştirilebilir pil

Web kamerası
Tümleşik dijital mikrofonlu HP TrueVision HD Kamera

Ses özellikleri
Çift hoparlör

weytar

Üye
20 Ağu 2016
92
0
BYLoaded
Biraz daha fazla vererek daha iyisini alabilirsin . Ben 1.500 toe i5 2 çekirdek toplaman 4.50 ghz 8 gb ram nvidia geforce gt 930 m aldım 10 ay önce fln şuan 2.500 toshiba c55 2gb ekran karti

66hckr66

Katılımcı Üye
26 Şub 2014
277
0
İSTANBUL
başta söyliyim hp önermiyorum ayrıca oyun oynayacaksan iyi bir pc değil şuan en ideal 16gb ram 4gb ekran kartı i7 işlemci 1tb hdd en idealdir 8 yıl rahat gider . casper nirvana excalibur serisine bakmanı tavsiye ederim biraz daha biriktirip 4000 civarında casper çok iyi gider casper pc üzerine fiyat performans açısından çok iyidir teşekkürler

DayDreams

Katılımcı Üye
3 May 2014
619
1
İzmir
başta söyliyim hp önermiyorum ayrıca oyun oynayacaksan iyi bir pc değil şuan en ideal 16gb ram 4gb ekran kartı i7 işlemci 1tb hdd en idealdir 8 yıl rahat gider . casper nirvana excalibur serisine bakmanı tavsiye ederim biraz daha biriktirip 4000 civarında casper çok iyi gider casper pc üzerine fiyat performans açısından çok iyidir teşekkürler

Fikir icin saol ama bütçem bu

Glue

Katılımcı Üye
22 Ağu 2017
466
0
Arizona
Bu adam 1000 Tl'ye böyle birşey topladıysa senin 2000 liraya dahada güzelini toplayacağına eminim
[ame="https://www.youtube.com/watch?v=Om0dIlni6UI"]https://www.youtube.com/watch?v=Om0dIlni6UI[/ame]
[ame="https://www.youtube.com/watch?v=Skbl6N9AIQw"]www.youtube.com/watch?v=Skbl6N9AIQw[/ame]

Kusura bakmayın ama bu söylediklerinize katılmıyorum şu an en yeni ve en iyi grafiklere sahip 3 oyun söyleyeyim size
Pubg
Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Win 8 64 ya da daha üst bir versiyon
İşlemci: Intel Core i5-3550 ve ya AMD FX 8150 ya da Eşdeğer bir işlemci
RAM: 8 GB
Gerekli Boş Depolama Alanı: 30 GB
Ekran kartı: GeForce GTX 660 ya da AMD Radeon R7 260X (En az 2 GB belleğe sahip bir ekran kartı modeli)
DirectX: DX 11
Battlefield 1
Önerilen Teknik Özellikler:

İS: 64-bit Windows 10 veya üstü
İşlemci (AMD): AMD FX 8350 Wraith
İşlemci (Intel): Intel Core i7 4790 veya dengi
Bellek: 16GB RAM
Ekran kartı (AMD): AMD Radeon™ RX 480 4GB
Ekran kartı (NVIDIA): NVIDIA GeForce® GTX 1060 3GB
DirectX: 11.1 uyumlu video kartı ya da dengi
Online Bağlantı Gereksinimleri: En az 512 KBPS bağlantı hızı
Boş Disk Alanı: 50GB
Prey
Prey önerilen sistem gereksinimleri
İşlemci: İntel i7-2600K, AMD FX-8350

Bellek (RAM): 16 GB

Ekran Kartı: GTX 970 4 GB, AMD R9 290 4 GB

Unutmayın bunlar önerilen sistem gereksinimleridir , önerilen sistem gereksinimleri bu kadar istiyorsa oyunun minimum grafiklerini siz düşünün ne gerek var o kadar para vermeye minimum sistem gereksinimleri toplayın az paranız varsa ha yok benim 5000-10000 liram var diyosanız bu arkadaşın dediğinin aynısını yapın

Son düzenleme:

llArTizZll

Üye
5 Tem 2012
62
0
Kayı Boyu
laptop ile masaüstü karşılaştırılması pek doğru olmaz zaten parça fiyatları almış başını gitmiş pc özellikleri şu an ki döneme göre güzel haliyle işini görür ama ne oyun oynayacağına vs dikkat etmelisin benklenti çok büyükse ekran kartını ona göre biraz daha yüksek alabilirsin

KoyuAdam

Kadim Üye
5 Şub 2012
5,873
14
sakın alma dolar düşüyor yavaştan biraz bekle üzerine 700-800 daha koyarsın paranın. uzun ömürlü bir laptop alırsın. bunlar 3-4 senede çatlar

8 Ocak 2017
60
0
Gözünü Seveyim Kardeşim AMD Ekran Kartı Alma Bir Amd Kullanıcısı Olarak Önermem Ve Bu Arada Pcyi Sadece Evde Kullanıcaksan Veya Dışarı Çıkmayan Biriysen Masaüstü Almanı Öneririm.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.