Bu özelliklerde bilgisayar için OBS ayarlarını verir misiniz?

berkelmas

Üye
18 Nis 2015
247
0
Arkadaşlar merhaba kendi çapımda yayın yapmak istiyorum bilgisayar özelliklerim ve internet özelliğim şu şekilde bana yardımcı olur musunuz bir kaç kere yayın yaptım ama sürekli fps drop ve ping yiyip duruyorum 1000 bt çekmeme rağmen

İşlemci>>>> İntel core i5 8400 soket 1151-.8 nesil 2.8 ghz 9mb ön bellek 14nm
Ram>>>>> Kingston 8 gb hyperXfury black DDR4 2400 MHz CL5
SSD>>>>> Corsair 120 GB force serisi LE200 sata 3.0 (550 MB okuma/500 MB yazma)
HDD>>>>> WD 1tb sata 3.0 7200 rpm 64 mb cache
Anakart>>> Asus prime Z370-P 4000 Mhz OC RGB
Ekran kartı> MSI Geforce GTX 1050 Tİ GAMİNG X 4GB OC GDDR5 128 BİT DX 12
PSU>>>>> 600 W xamete

DY44lZ.jpg

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.