Bu Özelliklerde Bir Bir Bilgisayar Yapmak İstediklerim İçin Yeterli Olur Mu?

hooligan1967

Yeni üye
14 Eyl 2023
8
0
Selamlar. Başlıkta belirttiğim gibi tavsiye almak istediğim cihaz Macbook Air M1 16GB Ram
Sizlerin tavsiyesi benim için çok önemli sizlerin tavsiyelerine göre alacağım, bu yüzden tecrübelerinizi iletirseniz çok memnun olurum.

Kullanım Alanım ve Yapmak İstediklerim;
- Sanal Makine ile Kali Linux Kurulumu

- Kali Linux Kullanımı
- Siber Güvenlik Alanında Çalışmalar
- Hacking Alanında Çalışmalar

- Yazılım Alanında Çalışmalar
- Python Dilinde Çalışmalar

Sormak ve Öğrenmek İstediklerim;
- Kali Linux'u ve Beraberinde Getirdiklerini Macbook ile Sorunsuz Kullanabilir miyim?

- Kali Linux/Sanal Makine Kurulumunda ve Kullanırken Performansta Bir Sıkıntı Yaşar Mıyım?
- Siber Güvenlik ve Hacking Alanlarında Yapmak İstediklerimi Özgürce ve Problemsiz Yapabilir Miyim?
- Yazılım, Kodlama ve Python Gibi Alanlarda Problemsiz Çalışabilir Miyim?

- Macbook Kullanan Varsa Tavsiye Verebilir Mi?

Black6616

Yeni üye
13 Eki 2022
27
3
Selamlar. Başlıkta belirttiğim gibi tavsiye almak istediğim cihaz Macbook Air M1 16GB Ram
Sizlerin tavsiyesi benim için çok önemli sizlerin tavsiyelerine göre alacağım, bu yüzden tecrübelerinizi iletirseniz çok memnun olurum.

Kullanım Alanım ve Yapmak İstediklerim;
- Sanal Makine ile Kali Linux Kurulumu

- Kali Linux Kullanımı
- Siber Güvenlik Alanında Çalışmalar
- Hacking Alanında Çalışmalar

- Yazılım Alanında Çalışmalar
- Python Dilinde Çalışmalar

Sormak ve Öğrenmek İstediklerim;
- Kali Linux'u ve Beraberinde Getirdiklerini Macbook ile Sorunsuz Kullanabilir miyim?

- Kali Linux/Sanal Makine Kurulumunda ve Kullanırken Performansta Bir Sıkıntı Yaşar Mıyım?
- Siber Güvenlik ve Hacking Alanlarında Yapmak İstediklerimi Özgürce ve Problemsiz Yapabilir Miyim?
- Yazılım, Kodlama ve Python Gibi Alanlarda Problemsiz Çalışabilir Miyim?

- Macbook Kullanan Varsa Tavsiye Verebilir Mi?
Bu işler için Ortalama Bir bilgisayar
İşini görür
Hp Victus öneririm

Dr Ganca

Üye
2 Kas 2023
170
75
Greece
macbook gibi özelleştirilemeyen bir bilgisayarı almanızı önermem bunu yerine asus,acer gibi ileride içerisine özelleştirmeler yapabileceğiniz sistemleri tercih edin.

daha önce macbook kullandım fakat bunu bitirme projesi için almıştım günlük kullanım için ideal.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.