Bu para sizde olsaydı ?

Rootcmd

Kıdemli Üye
31 Ocak 2016
4,289
2
Nebula
Bir kısmı ile güneş paneli kurardım 100 dönümlük araziye. Kalan para ile bunun gibi yatırım yapar ve şirket kurardım.

yusufblc1

Katılımcı Üye
3 Nis 2019
540
0
akrabalrımın hepsını unuturdum ;) saka maka olsa harbı sadece aılemı alar kacardım dırect antepten yada youtube yatırım yapardım tek derdım youtube de az da olsa bıraz abone ye sahıb olup youtebede ılerlemek

Son düzenleme:

zarrokk

Üye
8 Haz 2019
75
0
hepsini bağışlarıdım :) bazen yaşadığınız küçük şeyler hayatınıza zevk katarken bu para elimde olduğu sürece o zevk bana uğramaz hiç.En basitinden pythonla yazdığım ufak çaplı bir uygulamadan aldığım zevki alamıyacam bu para bende olunca.Tabi şöyle de düşünebilirsiniz bu parayla kendini yazılımcı olarak daha da geliştirebilirsin.Etrafınıza bakın apple gibi büyük şirketler bugün onların kurucularının sayesinde değil hayalleri olan ordaki çalışanların sayesindedir bu dünyayı herzaman küçük zevkleri tadabilenler değiştirmiştir.

hackerbiri

Üye
16 Mar 2019
166
3
hepsini bağışlarıdım :) bazen yaşadığınız küçük şeyler hayatınıza zevk katarken bu para elimde olduğu sürece o zevk bana uğramaz hiç.En basitinden pythonla yazdığım ufak çaplı bir uygulamadan aldığım zevki alamıyacam bu para bende olunca.Tabi şöyle de düşünebilirsiniz bu parayla kendini yazılımcı olarak daha da geliştirebilirsin.Etrafınıza bakın apple gibi büyük şirketler bugün onların kurucularının sayesinde değil hayalleri olan ordaki çalışanların sayesindedir bu dünyayı herzaman küçük zevkleri tadabilenler değiştirmiştir.
Helal be sana hocam sizin gibileri kaldımı beeee

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.