Bu PC alınır mı?

Kayboldum

Yeni üye
28 Ocak 2023
8
1
bende bunu almayı düşünüyordum zamanında ama turbox eski parçaları kullanıyor dediler almadım kimse önermiyor.eski parça dedğim şu.işlemcisi i7 mesela ama 5 yıllık i7.eski oldugundan sıkıntı çıkarması yüksek oluyor.bu yüzden almamıştım.

23 Haz 2021
85
39
23
bu tür kasalar genellikle küçük yaştaki çocukların havalı kasa alma isteğine hitap ediyor turbox düşük nesil işlemci kullanarak butcede tasaruf a gidiyor aile lerinde bu işine geliyor ddr 3 ram ve 3. nesil işlemci ile internette gezebilir ve youtubeden kurtlar vadisi izleyebilirsin

Shade6161

Katılımcı Üye
18 Haz 2022
351
96
Evet Turbox gerçekten alınmaz diyenlerdenim,sana 2. el öneriyorum ancak illa sıfır olsun diyorsan ve bütçen bu ise PC donanım bakımından fena değil (PSU patlama sorunlarını göze alman gerekir ama)

Asilyums

Üye
7 Kas 2021
99
47
Anonim

Merhaba ben bi' PC buldum bütçem düşük olduğu için ucuz birşeyler arıyordum bu sistemi buldum sizce almak mantıklı olur mu ?

< PC LİNK >
Alma ben bilgisayarımı satıyorum düşünürsen yaz bana. Amd fx6100 6 çekirdek işlemci 8gb ram 4gb Amd R7 240 Ekran kartı 300gb hafıza var. Yanında 19inç monitörüde satıyorum. Satma nedenim telefon almak istiyorum.

Shade6161

Katılımcı Üye
18 Haz 2022
351
96
Alma ben bilgisayarımı satıyorum düşünürsen yaz bana. Amd fx6100 6 çekirdek işlemci 8gb ram 4gb Amd R7 240 Ekran kartı 300gb hafıza var. Yanında 19inç monitörüde satıyorum. Satma nedenim telefon almak istiyorum.
Yanlış anlamayın ancak o bilgisayarı almak yerine linktekini alması daha iyi olur

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.