Bu pc alınmalı mı yoksa

HckerHardLose

Kıdemli Üye
6 Tem 2014
2,905
1
127.0.0.1
AMD A10-7860K, 8GB 2400Mhz DDR3 Ram, 240GB SSD, Kart Okuyuculu 300W Mini Bilgisayar

Site icerisindeki viseoyu izlemenizi rica etsem :)
Bu pc tht'de paylaşılmışta yorumlarda ama emin değilim. Alınmalı mı sizce ?

Kullanma amacım : cs go vb oyunlar + photoshop,illustrator,cinema4D vb programları kullanmak ve daha da önemlisi bu programlarla video kaydı almak istiyorum. Bir sıkıntı yaşarmıyım sizce ?

Yorumlarınızı beklerim
Iyi gunler :)

Ryloka

Katılımcı Üye
22 Nis 2015
891
1
Altay
Ekran karti islemciden paylasimmi olacak harici ekran kartimi takacaksiniz
Edit: mini bilgisayarmis ozur dilerim bana sorarsaniz alinir ama ihtiyacinizi tam karsilarmi bilmem

Son düzenleme:

ismet103

Kıdemli Üye
20 Eyl 2009
4,001
0
AMD A10-7860K, 8GB 2400Mhz DDR3 Ram, 240GB SSD, Kart Okuyuculu 300W Mini Bilgisayar

Site icerisindeki viseoyu izlemenizi rica etsem :)
Bu pc tht'de paylaşılmışta yorumlarda ama emin değilim. Alınmalı mı sizce ?

Kullanma amacım : cs go vb oyunlar + photoshop,illustrator,cinema4D vb programları kullanmak ve daha da önemlisi bu programlarla video kaydı almak istiyorum. Bir sıkıntı yaşarmıyım sizce ?

Yorumlarınızı beklerim
Iyi gunler :)

Sıkıntı yaşarsın. Fiyatı ne kadar?

The Rosguest

Katılımcı Üye
14 Şub 2016
981
0
istanbul
Technopat ta yaptılar bu pcyi 1500₺ adamlar gta5 i 1080p oynatıyolar apu sistem on numara
arkadaşa topladık çocuk her gördüğü yerde dua ediyo

Edit: Ekran hariç 1500₺ technopat ta aratırsan 1500₺ gta5 1080p diye çıkar

TCBordoBereliler

Katılımcı Üye
26 Ara 2015
471
0
AMD işlemciyi kesinlikle tavsiye etmem illaki bi yerden sıkıntı veriyor

Su anda leptopumda ve masa üstümde kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadım. Ve dahası oyunlardada kasma falanda yasamıyorum. Ve çok daha önemlisi amd düşük fiyatta fazlasıyla performans gösteren bir İslemci markası daha çok performans isteniyorsa tabiki Intel sart ama bütçeyi zorlamak gerekecek.

Technopatta amd a10 7870k diyedi galiba o daha performanslı diye hatırlıyorum

Ssd ye fazla gerek olduğunu zannetmiyorum çünkü ssd ler hdd den daha çok fazla veri kaybediyorlar. Hız kazanacak diye verilerinizden olmayın. (edinilen bilgi tamindir. Ssd alacaklara üzücü haber gibi birsey yazın bulabilirsiniz.)

Son olarak Apu işlemcilerin hızı ramle baya alakalı olabildiğince tamına mhzını ve 9 11 gibi olan bi rakamı vardı yanıt verme süresiydi galiba onun olabildiğince düşük olanını almanızı tavsiye ederim.

Son düzenleme:

HckerHardLose

Kıdemli Üye
6 Tem 2014
2,905
1
127.0.0.1
Su anda leptopumda ve masa üstümde kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadım. Ve dahası oyunlardada kasma falanda yasamıyorum. Ve çok daha önemlisi amd düşük fiyatta fazlasıyla performans gösteren bir İslemci markası daha çok performans isteniyorsa tabiki Intel sart ama bütçeyi zorlamak gerekecek.

Technopatta amd a10 7870k diyedi galiba o daha performanslı diye hatırlıyorum

Bende ona baktım karar verdim ama sıkıntı çıkar denilince bir bakayım dedi..

Peki ben visual studio , photshop vb seyleri kullansam kasma yaşar mıyım ?

mertcan2518

Katılımcı Üye
26 Haz 2015
338
0
Malatya
Gerçekten iyi bir sistem neden mi ?
Çünkü Ekran kartı ilerde ekleyebilirsin ramları ddr3 16 gb kapasite alıyor yani 2x slot :D
İşlemcide teknopatdan izledim tüm videolarını gayet güzel çalışıyordu bence alınmalı ilerde yükseltebilirsin çok rahat :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.