Bu Program Zor Bulunur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ZoRRoKiN

Özel Üye
7 Ağu 2005
2,151
371
WORLD
Bilgisayarinizdaki artik dosyalari internette girdiginiz tum sitelerin bilgilerini
pornografik foto ve bilgileri tum adresleri bilgisayarinizin harddiskindeki aldiginiz gunden itibaren biriken tum izleri siler computeriniz ilk gunki gibi olur hizli ve taze bu arada gerekli hicbirbilgiyi silmez hicbir dosyaya zarar vermez sadece internet gereksiz dosya ve unistall ettiginiz dosya artiklarin temizler ve harddiskiniz( 0 ) SIFIR olur
NOT : Bu program çeşitli tarihlerde interpol ve güvenlik toplantılarında adından kalite ile söz etmiş.............link: https://tik.lat/dLvfp

-ZoRRoKiN-
 

sertkaya

Yeni üye
23 Eyl 2006
5
0
iyi de bunun ilacı nerede? işlem yapmıyor kayıt numarası istiyor. arkadaşım yapacağın paylaşımı eksik bırakmasan daha çok şükran duyarız.
 

ZoRRoKiN

Özel Üye
7 Ağu 2005
2,151
371
WORLD
Cvp

iyi de bunun ilacı nerede? işlem yapmıyor kayıt numarası istiyor. arkadaşım yapacağın paylaşımı eksik bırakmasan daha çok şükran duyarız.

PROGRAM SAGLAM.EVET BİR YERDE BİR EKSİK OLDUGU DOGRU AMA O SENİN PROGRAMI DENEMEMEN LÜTFEN PROGRAMI DENEMEDEN YORUM YAZMAYALIM. 

nightwolf_55_42

Yeni üye
7 Ara 2006
1
0
ya programı kurdum denedim 639 tane hata buldu ama silmedi repair dedim tekrar tarattıorum yine aynı sayıda hata buluo
*
 

murat78

Yeni üye
22 Kas 2006
13
0
swdoctor 4.0.0.2620
BİLGİSAYARIMDAN C:\Program Files\Spyware Doctor\ GENELDE KURULU OLUR
crack Spyware Doctor exe sinin olduğu dizine ad sonra tümüne evet de
türkçe yamayıda at yamalayı tıkla
bu esnada program kapalı olmalıdır sağ alttan exıt diyerek kapatmalısınız yoksa hata verir.
link File: Spyware Doctor CRACK + TÜRKÇE.rar
DownloadLink: https://tik.lat/DamCb
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.