Bu Programın Adı Nedir?

fsocietyy

Katılımcı Üye
13 Şub 2016
293
0
merhaba arkadaşlar, sorum şudur; bir program var adını bilmiyorum ama ne işe yaradıgını nasıl işlev gördügünü biliyorum bunun adını bilen varsa yardımcı olursa çok büyük bir yükten kuraracak beni ^_^

*DATABASE İle ilgili bir program
*programa bir hesabın ıd şifresini yazarsan internetteki büttün accountlara bakıp msn msn şifresini buluyor ( genellikle buluyor hep bulmaz )
*programın ağırlığı dediklerine göre 60-524 gb arası birşey miş ?

Şimdiden Teşekür Ederim:)

JefftheHacker

Yeni üye
8 Eyl 2016
23
0
İzmir
Kardeşim;
Büyük ihtimalle kulaktan duymuşsun yanılıyor muyum,Şu kadar ömrüm boyunca böyle saçmalık görmedim
dediğin şey çok küçük biri htimal bile olsa THT'nin arşivinde mevcut bir üye tarafından yapılmış olabilir.

faucheuse

Katılımcı Üye
6 Mar 2016
781
3
merhaba arkadaşlar, sorum şudur; bir program var adını bilmiyorum ama ne işe yaradıgını nasıl işlev gördügünü biliyorum bunun adını bilen varsa yardımcı olursa çok büyük bir yükten kuraracak beni ^_^

*DATABASE İle ilgili bir program
*programa bir hesabın ıd şifresini yazarsan internetteki büttün accountlara bakıp msn msn şifresini buluyor ( genellikle buluyor hep bulmaz )
*programın ağırlığı dediklerine göre 60-524 gb arası birşey miş ?

Şimdiden Teşekür Ederim:)

Bu programı sen kendin kullandın mı yoksa sadece birinden mi duydun muhtemelen birinden duydun internetteki bütün hesaplara bakıp msn ve şifresini buluyor ben hiç böyle bir şey duymadım ama varsada adam sadece kendine yazar kim böyle bir şeyi paylaşır veya çok pahalıya paylaşır

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.