Bu Scripti Hangi Kategoriye Koymalıyım ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

FuRy

Yeni üye
27 Haz 2012
40
0
AnkaRa
Merhaba

Ben Bir ZamanLar Kullandığım Süper Bi Script Var Admin Panel bulma , md5 hash cracker daha bir çok şey bu scripti yayına süreceğim tht ' de hangi kategoriye koymamı istersiniz ?

Birde Ar-Ge'ye Koyulma İhtimali Var mı ?

Kolay GeLsin !

Son düzenleme:

Ziqox

Katılımcı Üye
25 Haz 2012
261
0
Baker, 221B
Turkhackteam.org/net AR-GE'si sadece bilgisayar programlaması kullanıyor diye biliyorum, gerekli bilgiye sahip olan arkadaşların bizleri aydınlatmasını rica ederim,, iyi günler dilerim,,

FuRy

Yeni üye
27 Haz 2012
40
0
AnkaRa
Turkhackteam.org/net AR-GE'si sadece bilgisayar programlaması kullanıyor diye biliyorum, gerekli bilgiye sahip olan arkadaşların bizleri aydınlatmasını rica ederim,, iyi günler dilerim,,

Kardşm Bkz :

Haftanın Programı(Stabil) diye bi konu var Ar-Ge de bunu yazan Agemon ve okursanız , sayfa , site , program vs. paylaşabilirsiniz demiş kafam karıştı :(

FuRy

Yeni üye
27 Haz 2012
40
0
AnkaRa
Benim bu forumda bu sene 3. yılım olacak ve program harici bir şey paylaşıldığını görmedim, Hakops gelirse yardımcı olacaktır.

Bende GüzeL Bi Proje Yaparım Vb'den Sonra WebBrowser Ekler Sitenin Yansımasını Koyarım GüzeL Bi Program Olur.. :) Teşekkür ederim yardımlarınız için iyi günler..

Konu Kilitlenebilir..

EmpoRe

Kıdemli Üye
18 Ocak 2012
3,626
6
-29. Galaksi
Bende GüzeL Bi Proje Yaparım Vb'den Sonra WebBrowser Ekler Sitenin Yansımasını Koyarım GüzeL Bi Program Olur.. :) Teşekkür ederim yardımlarınız için iyi günler..

Konu Kilitlenebilir..

xptpxw.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.