Bu scripti nasıl kurucam

probaba44

Üye
9 Şub 2019
51
1
HERKESE SELAMIN ALEYKÜM DİSCORD DAN Bİ ARKDAŞTAN Bİ SCRİPT ALDIM AMA NE OLDUĞUNU NE O NE BEN BİLİYORUM NASIL KURUCAM HELE ONU HİÇ BİLMİYORUM İÇİNDE RUSÇA Bİ YAZI ÇIKTI ÇEVİRDİĞİMDE ORTAYA ALLTA BIRAKACAĞIM GİBİ Bİ YAZI CIKTI VE DOSYALARIDA Bİ ACAYİP YARDIM EDEBİLİRMİSİNİZ DOSYANIN İSMİ XERXES

Admin panelini hosting'e yüklüyoruz.
Veritabanını yapılandırma klasöründen yükleyin (db.sql veritabanı)
Bağlantıları takip edin, ip / xerxes / veya alan / xerxes /
Giriş yap-elinizden gelenin en iyisini yapın Şifre 1
Yönetici panelinde şifreyi değiştirin.

Enjeksiyon dosyasında bir örnek enjeksiyon var, banka kartları için yapılan enjeksiyonlar banka kartlarından farklı.
Bot, inj.zip arşivini indirir ve telefonda paketinden çıkarır.

Normal çalışma için API komut dosyası hizmetinin kullanılması önerilir

İletişim jabber: [email protected]

Yönetici panelini sunucuya yükleyin.
Veritabanını yapılandırma klasöründen (db database.sql) yükleyin
Bağlantıya gidin, ip / xerxes / veya alan / xerxes /
Giriş yap-elinizden gelenin en iyisini yapın Şifre 1
Yönetici panelinde şifreyi değiştirin.

Örnek enjeksiyon, ini klasöründe yer almaktadır, Banka kartları için olan enjeksiyonlar Banka'dakilerden farklıdır.
Bot, inj.zip dosyasını indirir ve telefonunuza açar.

Normal çalışma için API cript hizmetinin kullanılması tavsiye edilir

tmynN8.png

bi tek admin panelini yükliyebildim kullanıcı adı şifre girince de hata veriyo
unknown.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.