Bu sistem yeterlimi

trexrh

Katılımcı Üye
7 Tem 2013
272
0
arkadaşlar şimdi yeni bir dizüstü bilgisayar almayı planlıyorum gerek internette takılmalık gerek oyun oynıyabilceğim bir notebook arıyorum. bir tane buldum size danışmak istedim yardımcı olursanız sevinirim:

HP IDS UMA i5-6300U 840 G3 base NB PC
Windows 10
720p webcam
14 inch
WebcaM 1920x1080
8GB 2X4 GB 2133 DDR4
256 GB M2 SATA-3 THREE LAYER CELL SOLİD STATE

sizce alınır mı? rahat bilgisayar oynayıp gerek oyun oynamakta sıkıntı yaşar mıyım?

Moderatör tarafında düzenlendi:

trexrh

Katılımcı Üye
7 Tem 2013
272
0
eskiden sürekli forumda takıldığım zaman bir konu açtım mı saniyesinde ilgilenen yardım etmeye çalısanlar oluyordu şimdi mod gelip başlığı düzeltiyor "burada soru edatları ayrı yazılır düzelten mod arkadaş keşke dikkat etse" neyse

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.