Bu sisteme anakart önerisi :)

DangerTeam

Katılımcı Üye
19 Tem 2009
512
0
İstanbul
Arkadaşlar bu sisteme anakart tavsiyesi önerilerinizi alabilirmiyim rica etsem ben bu anakartı beğendim fakat sorunum ekran kartı ile uyum sağlamıyor PCI-E 3.0 dan dolayı beğendiğim tüm anakartlar ne yazık ki PCI- E 3.0 a uyumsuz bir anakart önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler :) ( Ekran kartı değiştir diyenlere şimdiden söyliyeyim bu ekran kartına sardım )

Anakart ' http://www.teknobiyotik...3-ddr3-atx-anakart.html

Marka ; WD 3.5 1 TB CAVIAR BLACK SATA 3.0 64 MB CACHE 7200PM HARDİSK

Marka ; Corsair 400 r KASA

Marka ; AMD FX X8 8350 SOKET AM3+ 4GHZ 16 MB CACHE 32 NM İŞLEMCİ

Marka ; CORSAİR 128 GB FORCE GS SERİAL SATA 3.0 SSD ( 560MB OKUMA /535 MB YAZMA SSD

Marka ; CORSAİR 16 GB (2X8GB) VENGEANCE PRO DDR3 2400Mhz CL10 KIRMIZI SOĞUTUCULU RAM

Marka ; S-LINK SLX-533A 5.25’’ DAHİLİ KART OKUYUCU

Marka ; Sapphire Amd hd7790 OC LİTE 2GB 256 Bit GDDR5 ( Directx 11 ) PCI-E 3.0 HD3D EKRAN KARTI

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.