Bu Sistemin Kasması Normalmi ?

Makayasko

Üye
14 Mar 2017
233
0
İlk Olarak Selamun Aleyküm
Bende Aşağıdaki Makine Var Ama Bu Makine Ara Ara Donuyor

Açılış Zaten Yavaş Oyunlarda Özellikle En Düşük ayarda CSGO Çok Kasma Donma Yapıyor Driverlarin Hepsi Güncel KasperSky lada 2 Kere Derin tarama Yaptım gereksiz Dosyalarıda Sildim Görev Yöneticisinde Başlangıçtaki Çoğu Şeyi Kapattım Ama Hala Yavaş

W7XrR4.png

dbysummit

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
774
0
Darboğaz Derken Birden Fazla Uygulama çalıştırmıyorum oyunlara girerken açık olan herşeyi kapatıyorum ama hep donmalara kasmalar mevcut

Darboğaz derken işlemcinin ekran kartını besleyememesinden bahsediyor, ama sanmıyorum, sen bir temiz format at, ardından Windows Update ile gerekli driver ları kur ve en son Intel in sitesinden Chipset Software indir, Kaspersky çok ağır bir yazılımdır, format atınca o da gider zaten.

Makayasko

Üye
14 Mar 2017
233
0
Moderatör tarafında düzenlendi:

Sessizer

Katılımcı Üye
15 Mar 2017
867
0
000004
Gôrev yoneticisinden cpu ram vs gibi seyleri en cok kullanan programlara bak virus olabilir veya windows update arkaplanda bazen calistigi icin cok fazla kasma olabiliyor bunları bi kontrol et derim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.