Bu Sistemle Hangı Oyunları Oynarım ?

mucahit421

Kıdemli Üye
17 May 2014
2,437
0
Arkadsalar Sistemime Gore Oyun Bulamadım Bu SistemimE GORE BILDIGINIZ OYUN WARSA SOLERMISIN :) OZELLIKLE SAVAS OYUNU OLSUN :) Bide Call of Duty 4 Modern warfer ındırdım ama sıstemım tasırmı dıye bı bakarmısınız :)

İşletim Sistemim : Windows 7
İşlemci : Genuine Intel(R) CPU T2300 1.66 GHz 1.66 Ghz
Ram : 2 GB
Ekran Kartı : 256 MB ( Mobile Intel(R) 945 Express Chipset Family

Call Of Duty 4 Modern Warfer Minimum Sistem Gereksinimleri :
Minumum Sistem Gereksinimleri

Windows XP SP2 veya Windows Vista

Intel Pentium 4 2.4 GHz - AMD Athlon 64 2800+ veya çift çekirdekli 1.8 GHz işlemci

512 MB RAM (XP) - 768 MB RAM (Vista)

NVIDIA GeForce 6600 veya ATI Radeon 9800 Pro

8 GB boş HDD alanı

Arkadaslar Oyuna gırıp grafik ayarlarının hepsını low'a çeksem oynayabılırmıym call of duty'i ? :RpS_huh:

ExCoder

Yeni üye
19 Haz 2014
32
0
sana tavsiyem cs 1.6 kur oyna senin sistemin çok eskimiş yerinde olsam i5 veya i7 işlemci bide nvidia nın yeni gtx ekran kartlarından bir de 4-6 gb arası ram takarım fazladan bilgisayara.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.