Bu sistemle hangi oyunları oynayabilirim?

puqe16

Katılımcı Üye
8 Eyl 2016
995
1
Nereye
İntel Celeron N2840 2.16ghz
4GB RAM
İntel graphıcs HD ekran kartı
bazen nette gezerken bile kasıyor önerileri alayım bide hangı oyunlar gider laptop kulanıyorum

LastShot05

Uzman üye
8 Ocak 2017
1,075
1
Türkiye
Birçok Oyunu Kısık Ayarlarda Oynayabilirsin.
Counter-Strike Source
Cs-Go
Call Of Duty
Euro Truck Simulator 2
Batelfield
Vs. Vs. Umarım Oyun İsimlerini Doğru Yazmışımdır oyunlarla Pek Aram Yok Ama Bir Bilgisayar Mühendiliği Okuyan Öğrenci Olarak Bunları Önerebilirim.

puqe16

Katılımcı Üye
8 Eyl 2016
995
1
Nereye
Birçok Oyunu Kısık Ayarlarda Oynayabilirsin.
Counter-Strike Source
Cs-Go
Call Of Duty
Euro Truck Simulator 2
Batelfield
Vs. Vs. Umarım Oyun İsimlerini Doğru Yazmışımdır oyunlarla Pek Aram Yok Ama Bir Bilgisayar Mühendiliği Okuyan Öğrenci Olarak Bunları Önerebilirim.

sadece battlefield de hata yapmıssın :D

Rias Gremory

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
269
3
Tanrı Dağı
cs1.6 , csgo , half life , ets , ets 2 , gta san , gta vice city , war thunder , Bussines Tour (Online Monopoly :D ) , insurgency , arma 2 , arma 3 ... Oyunları düşük ayarda rahat oynayabileceğini düşünüyorum.

22 Ağu 2017
167
0
Mardin
4GB RAM
bazen nette gezerken bile kasıyor önerileri alayım bide hangı oyunlar gider laptop kulanıyorum

knk aynı pc den bendede var :) tavsiyem şu ki pek oyun oynanmaz en yakın zamanda bence sende benim gibi değiştir (bana babam almıştı bir bilgisiyardan nası nefret edilir öğrendim :D) neyse knk csgo oynıcam desen serverlerde oynayabilirsin ama dust 2 gibi haritalarda kasıyor onun dışında gta5 sakın deneme call of duty 2 oynayabilirsin düşük ayarlarda blackops2 de oynarsın onun dışında löl de oynarsın ama hafif kasma olur wolfteam zula falan da oynayabilirsin ama diğer oyunlara bulaşıp kendini yorma knk

puqe16

Katılımcı Üye
8 Eyl 2016
995
1
Nereye
knk aynı pc den bendede var :) tavsiyem şu ki pek oyun oynanmaz en yakın zamanda bence sende benim gibi değiştir (bana babam almıştı bir bilgisiyardan nası nefret edilir öğrendim :D) neyse knk csgo oynıcam desen serverlerde oynayabilirsin ama dust 2 gibi haritalarda kasıyor onun dışında gta5 sakın deneme call of duty 2 oynayabilirsin düşük ayarlarda blackops2 de oynarsın onun dışında löl de oynarsın ama hafif kasma olur wolfteam zula falan da oynayabilirsin ama diğer oyunlara bulaşıp kendini yorma knk

gta5 denicek kadar kafayı sıyırmadım :)

"'Alpi Taikiai"

Uzman üye
15 Mar 2018
1,147
2
Red Square
4GB RAM

Gta sanandreas mta tavsiye ederim
Mafia 1
mafia 2
Gta 4
Gta 5 açarsın ama kasmadan oynanmaz
Call of duty serisinin hepsini açarsın
Battlefield serisinin çoğunu açar
Raft oynayabilirsin
Zula
world of tanks
Tropico 4
Superpower 2
Euro truck
Amerikan truck
HAWX
Cs go
Cs 1.6
istersen özele gel ben sana yazıveriyim kitap yazılır bu konu hakkında :D :eek:isbende

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.