Bu site güvenilir mi?

xocka

Yeni üye
1 Ara 2018
45
0
Türkiye
Merhaba arkadaşlar. Hemen konuya gireyim. İnternette gezerken rooble.me adında bir site buldum. Sitede tek oyun var. Oyunda bir doğru uzantısı var ve bu okun bir dakika sonunda başlangıç yerinden yukarıda mı aşağıda mı olacağını tahmin etmeye çalışıyorsunuz (anlatamamış olabilirim siteye girip bakabilirsiniz.) Yaklaşık bir saattir oynuyorum ve 200 ruble olan hoş geldin bonusunu 6033 ruble yaptım. 1000 rubleyi kendim yaptım kalanını turnuvadan kazandım. Her neyse bu site parayı çekmek için en az 500 ruble yüklenmesi gerektiğini söylüyor (kendi yüklediğiniz parayla en az 5 oyun oynamanız isteniyor her oyun verebileceğiniz en düşük miktar 100 ruble) , eğer yüklersem paramı çekebilirim. Sizce bu site güvenli midir? 6033 ruble 500 TL ediyor :))​

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.