Bu site nasıl yapılmış olabilir?

10 Eyl 2015
177
0
Selamun Aleyküm arkadaşlar
az önce bu siteyi farkettim ve girdim 20 kere bana tıkla butonu var 20 kere tıkladım ve hemen üstünde bir link belirdi indirmedim ama nasıl yapıldığını merak ettim bunun sistemini yazabilecek birisi var mı şimdiden teşekkürler çok acil lazım

//öm olarak atılsın

Moderatör tarafında düzenlendi:

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
20 kez reklamı tıklamak, bir işe yaramaz aslında... Aynı IP tıklamış olacak, 1 sayacak.

İlla ki bu tip sistemlerde bir hile yapmak istiyorsan, yolu var ama bit kadar zor;

1. Kontrol portu ile beraber bir tor portu açacaksın.
2. Açtığın portun dışardan Tor portu olarak görünüp görünmediğine bakacaksın, eğer Tor portu olarak görünüyorsa kontrol portuna "signal newnym" gönderip yeni IP alacaksın.
3. En sonunda Tor olarak görünmeyen bir IP olunca, onu socks5 proxy olarak kullanacak, onun üstünden reklam içeriğini isteyeceksin.
4. Tekrar IP değiştireceksin, ikinci adıma geri döneceksin.

Bunun için diğer insanlara da ihtiyacın olmaz böylece, çalıştırırsın, gün boyu tıklar. Kodlaması biraz daha zor tabii ama, her tıklamadan kazandığın paraya göre daha makbul olabilir.

ShotWarrior

Uzman üye
31 Ocak 2015
1,089
0
Nereye
Bir Teşekkür Yeter :)
Kod:
if($SESSION["giris"] == ""){
$SESSION["giris"] = "var" ;
$SESSION["tiklama"] = "1";
 }

//Her Tıkta Bunu Çalıştır.

$SESSION["tiklama"] +"1" ;

if($SESSION["tiklama"] > 19){
echo "İndirme Linkiniz www.deneme.com/deneme.exe";
}

ShotWarrior

Uzman üye
31 Ocak 2015
1,089
0
Nereye
20 kez reklamı tıklamak, bir işe yaramaz aslında... Aynı IP tıklamış olacak, 1 sayacak.

İlla ki bu tip sistemlerde bir hile yapmak istiyorsan, yolu var ama bit kadar zor;

1. Kontrol portu ile beraber bir tor portu açacaksın.
2. Açtığın portun dışardan Tor portu olarak görünüp görünmediğine bakacaksın, eğer Tor portu olarak görünüyorsa kontrol portuna "signal newnym" gönderip yeni IP alacaksın.
3. En sonunda Tor olarak görünmeyen bir IP olunca, onu socks5 proxy olarak kullanacak, onun üstünden reklam içeriğini isteyeceksin.
4. Tekrar IP değiştireceksin, ikinci adıma geri döneceksin.

Bunun için diğer insanlara da ihtiyacın olmaz böylece, çalıştırırsın, gün boyu tıklar. Kodlaması biraz daha zor tabii ama, her tıklamadan kazandığın paraya göre daha makbul olabilir.

Çok Uğraşlı Hocam. Bi Kaç Satırla Halledilir Php İle Yazdım Yukarıya

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
Çok Uğraşlı Hocam. Bi Kaç Satırla Halledilir Php İle Yazdım Yukarıya

.... da işe yaramaz ki üstad.. 24 saat boyunca aynı IP ile istersen 20 milyon defa tıklat, reklam şirketinin senin hanene yazacağı; 1.

Bir Teşekkür Yeter :)
Kod:
if($SESSION["giris"] == ""){
$SESSION["giris"] = "var" ;
$SESSION["tiklama"] = "1";
 }

//Her Tıkta Bunu Çalıştır.

$SESSION["tiklama"] +"1" ;

if($SESSION["tiklama"] > 19){
echo "İndirme Linkiniz www.deneme.com/deneme.exe";
}

Edit: Olmadı üstadım. Session_start dememişsin bir. Ondan önce session değişkenlerine erişemezsin. Bir session değişkeni hiç yoksa onu değeri "" değildir. O değişken <set> değildir. Bir string ile başka string'i toplarsan sonuç sayısal değildir; "1"+"1"="11" eder, "2" değil.

Kod:
<%php
session_start();
if (!isset($_SESSION["tiklamaSayisi"])) $_SESSION["tiklamaSayisi"]=1; else $_SESSION["tiklamaSayisi"]++;
if ($_SESSION["tiklamaSayisi"]>19) {
  //Tıklamalar tamamlandı. Link verilsin burda.
}

Son düzenleme:

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
ip işe yaramaz hocam. sonucta belli ipler. 1 ipyi 10 kişi de kullanabiliyor aynı anda. sıkıntı olur.
her birinde farklı reklam koyarsa neden işine yaramasın :)

Şirketler aynı IP'den tek tıklama kabul ederler. Reklamı değiştirmen bir şey değiştirmez. Aynı anda 20 şirketle anlaşmak sıkıntı.

Üstad kodunda 1 2 sorun vardı, üstte açıklamıştım edit olarak, tekrar copy paste etmiyorum oradan bakarsın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.