Bu site THTyi terörist gurup olarak tanimliyo!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kahkahax

Katılımcı Üye
31 Ocak 2016
295
0
-Internette dolasirken rasladim, Sitede THT icin kisaca terörist olusum ve hala aktif diyor!
MESAJ inaniyorum ilgili yerlere ulasacak!!!
BURDAN

Kopril54

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
929
0
Satürn
Saldırılarımıza Bakarak SiberTerörist Olarak Tanımlamış Bence Doğal Bişey Onlara Göre Öyle Olabiliriz
Fakat Kesinlikle Terörist Falan Değiliz İmkanı Yok Öyle Bi Cümleyle THT Kelimesi Bi Arada Kullanılıyosa Bilki THT Yine Teröristleri Ezmiştir :mml:RpS_thumbsup::yo:)

Admin

Administrator
28 Ara 2005
2,425
311
Vatikan operasyonu nedeniyle böyle bir listeleme yapılmış.

İsraile yapılan saldırılar sonrasıda buna benzer sitelerde aynı şey yapılmıştı.

Kimin terörist olduğunu herkes iyi biliyor.

DDATA

Uzman üye
1 Ocak 2016
1,460
1
Bilinmiyor
Vatikan operasyonu nedeniyle böyle bir listeleme yapılmış.

İsraile yapılan saldırılar sonrasıda buna benzer sitelerde aynı şey yapılmıştı.

Kimin terörist olduğunu herkes iyi biliyor.

Katılıyorum +1

Düşünmeden önce (Terör grubu olup olmayacağımızı) "GURUB" diye bir kelime görmedim öncelikle onu düzelt.

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
90
34
Gökyüzü
Siber terör üzerine yazı hazırlamışlar. Bizi de o kategoriye almışlar. Kime göre neye göre terör?
Terörün sözlük anlamı,

Korku salmak, yıldırmak
genellikle siyasal bir dava uğruna girişilen, toplumu korkutmaya, yıldırmaya yönelik her türlü eylem.

E bizim de olayımız bu zaten. Korku salmak, yıldırmak, bir dava, misyon adına saldırmak. Reaksiyon vermek.

Facebook da aynı şekilde ismimizi engellemişti bu saldırıdan sonra. E Almanya meclisinde vekiller bu Türk Hack Team'in ülkücüler ile alakası ne, mit ile bağlantısı mı var diye geziyordu.

Haber : http://odatv.com/almanyadan-ulkuculere-agir-suclama-0407151200_m.html

Son paragraf :
Ermeni soykırımını tanıyan Almanya'nın konu ile ilgili tartışmaların Alman Meclisinde ( Bundesregierung)*ele alındığı günlerde*meclisin*resmi internet sayfasına 'Türk Hack Team' tarafından siber saldırıda bulunulduğu iddiası hakkında Alman hükümeti ne derece bilgi sahibi? Türk Hack Team hakkında Alman hükümeti hangi enformasyona sahip?*

Yani evet birilerine göre teröristiz. Devletler yalnızca savunur. Saldıramaz alenen. Ama biz saldırırız. Bir zamanlar sokaklara poşetlerle pisliklerini bırakan, hayatında iki kez yıkanan Avrupa, Türk hamamlarını, gelişmişliklerini görüp hayran kaldığı halde Türklere, barbar Türkler de diyordu hatırlatırım.

///Düzenleme

Anlamadığım şu, arkadaşlar haberi yapana laf ediyorsunuz da hatırlatayım, illegal bir grubuz nihayetinde. En ufak saldırı ve hatta o araçların paylaşımı dahi yasa dışı. Birilerinin terörist demesi gayet doğal. Türkiye teröründen söz etmiyoruz burada. Adam pkklı demiyor. Algıda hata var. Onlara göre terörüz doğru. Siber uzayda tehdit içeriyoruz. Ne demiştik? Dosta güven, düşmana korku...

Son düzenleme:

Techy

Katılımcı Üye
8 Eyl 2016
699
0
İngiltere
Büyük Bir siber Güç Var Ve Hep Türk Düşmanlarına Saldırıyor
Türk Düşmanlarıda Adımızı Karalamak İçin Böyle Birşey Yapmaları Çok Normal
Şayet Ben Bunları Gördükten Sonra Ne Kadar Doğru yolda Olduğumu olduğumuzu
Tekrardan Yeniliyorum

Rick Grimes

Kadim Üye
4 Şub 2015
5,959
19
TURAN
Herkese göre maalesef terörist farklı bir kavram .

Örneğin ypg denilen grup pkknın yan ürünü . Ama biz pkk gibi ypgyi de terörist görüyoruz ki öyleler .

Ama Amerika ypgyi terörist olarak görmüyor, pkkyı görüyor .

Her şey açık .

kahkahax

Katılımcı Üye
31 Ocak 2016
295
0
Aksine ciddiye alinmasi gerek. Yurt disinda kamuoyu olusturmak ve ülkenin prestijini artirmak gerek.. Bu haberler ciddiye aliniyo..

HACKERTHT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Kas 2006
10,700
446
'
Aksine ciddiye alinmasi gerek. Yurt disinda kamuoyu olusturmak ve ülkenin prestijini artirmak gerek.. Bu haberler ciddiye aliniyo..

Yurt dışı bizi biliyor Ama burda Anladığım kadarıyla sana verilen cevaplar yetmemiş Dünya bir tek onları iyi tanımıyor yada tanımak istemiyor çocuk katilleri varsın ne derlerse desinler Gerçekleri asla değiştiremezler Fazla kafana takma

G@KHAN

Kıdemli Üye
14 Kas 2009
3,061
3
36
ŞİLE
-Internette dolasirken rasladim, Sitede THT icin kisaca terörist olusum ve hala aktif diyor!
MESAJ inaniyorum ilgili yerlere ulasacak!!!
BURDAN

ÖZET:
genellikle birçok Ermeni sırasında öldüğünü itiraf 1915 Türkler etnik Ermenilerin Türk soykırımı konusunda Papa bir algılanan hakaret misilleme olarak Vatikan ait web sitelerinin bir dizi aşağı çekerken Türk Hack Team 2015 Nisan ayı ortasında göze çarptı Birinci Dünya Savaşı, ancak bu sistematik etnik temizlik olduğunu kabul etmiyoruz. Saldırının ayrıntılar büyük ölçüde bilinmemektedir. grup preparatları sadece hizmet saldırısı dağıtılmış reddi işaret gibi görünüyor bir saat aldı iddia ediyor. o uzun gizli kalmayacağı bu nedenle duruyor hizmet açığına gizli reddi olsaydı Vatikan, çok yüksek profilidir.

Türk Hack Team aktif bir gruptur.

ingilizcen kaç kardeşim yada ingilizce biliyor musun burda kötü birşey demiyorki dediginiz sitede konu kilit

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.