Sızma Testleri Bu Sitede Nasıl Düzenleme Yapabilirim.

savas_55

Üye
28 Ocak 2007
152
1
Merhaba arkadaşlar;

e-zrentacar . com

adresinin wp admin bilgilerine ulaştım loginde oluyorum ancak admin paneline değil ana sayfaya atıyor lakin admin bar üstte var görünmekte.

Herhangi bir edit.php themes.php gibi alanlara engelleme yapılmış.

Var olan şekli ile nasıl bir düzenleme yapılabilir blgisi olan varsa sevinirim.

Teşekkürler.

S9NTX

Özel Üye
19 Ağu 2017
6,386
1,402
İp koruması olabilir mi veya honeypot kurmuş olabilir tuzak açısından uğraşmanı tavisye etmem eğer honeypot kurduysa kabak gibi ortaya çıkarsin ilerde basın ağrıyabilir

savas_55

Üye
28 Ocak 2007
152
1
Yok sanmıyorum tek anlamadığım kısım şu adam bu siteye nasıl yazı ekliyor düzenliyor vs. Çünkü admin olarak login oluyorum sitede admin bar aktif yaptığım kontrollerde admin yetkisi de aktif ama admin panelde işlem yapılan tema düzenleme - plugin ekleme düzenleme - yazı ekleme düzenleme vb. hiç bir link ulaşılmıyor engellenmiş yani. Bunu anlamaya çalışıyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.