Bu Sitenin Açığını Bulup Yardımcı Olabilecek Varmı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
4 Ağu 2008
124
4
Meraba Arkadaslar Uzun Suredir Yoktum.Programlarımı Bazı Nedenlerden Dolayı Silmek Zorunda Kalmıştım.Şimdi 1 Siteyi Hacklemek Istiyorum Fakat Eski Programlarım Yok : S Yardımcı Olursanız Sevinirim. Bu Benim Icin Onemli.

Not : Siteden Uyelik Alınmıyo.Anladığım Kadarıyla Uyeligi Db Den Direk Yapıyolar.Shadow Security Scanner Acığını Bulamadı : S Baska Programda Yok Elimde Malesef

Site --> site adresii vermek yasaktır / yavuzonder_135
Ayrıca Bu Özel Bir Okulun Sitesi Bunu Çökertmem Bir Suç Ifade Eder mi ?

Yardımlarınızı Bekliyorum

Teşekkürler

Konu kapatılmıştır / yavuzonder_135

Son düzenleme:

SaMuRai

Emektar
8 Eyl 2008
11,571
29
(nowhere) in
TurkHackTeam misyonunda Türk Siteleri hacklemek yoktur .
Ayrıca bu bahsettiğin site okul sitesi Türk Gençlerine eğitim veren faydalı bi site.
O yüzden hack isteği yasak ayrıca faydalı bi site olduğu için ayrıca seni uyarıyorum.
Şahsi meselelerinizi buraya yansıtmayın.
Kounu ihbar / Yetkili arkadaş en kısa sürede konuyu kitleyecektir.

4 Ağu 2008
124
4
Sitenin Faydalı Olup Olmadıgını Bilmessin Turk Sitelerini Hack lemek Yasaksa Bunu Soylemen Yeterli Gerisi Icin , Bilmedigin Konu Hakkinda Konusma Yararlimi Degilmi Ne Ise Yarar Ne Yapar Bilmiyosan Konusmayacaksın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.