Bu siteye ulaşılamıyor Hatası ?

shadowwattack

Uzman üye
21 Ağu 2017
1,958
0
Nereye
Arkadaşlar bazı sitelere girince aşağıdaki hatayı veriyor fakat web proxy sitelerinden girince normal açılıyor. Format attım fakat o siteler yine düzelmedi, opera kullanıyordum chrome geçtim, vpn yükledim yine sonuç düzelmedi ne yapabilirim ?

Bu siteye ulaşılamıyor
** bağlanmayı reddetti.

Son düzenleme:

shadowwattack

Uzman üye
21 Ağu 2017
1,958
0
Nereye

Erjandes

Üye
11 Ağu 2018
92
0
İnternetiniz kablosuz ise telefondan bir bağlantı denemesi yapın. Herhangi bir problem yaşamaz iseniz aşağıda belirttiğim yerleri kontrol edin;

- Tarih ve saat
- Tarayıcı proxy ayarları
- Ağ bağlantısı IPv4 ve IPv6 alt sunucuları

Bunları denedikten sonra hala sorun devam ediyor ise yoruma bilgi geçmenizi rica edicem.

shadowwattack

Uzman üye
21 Ağu 2017
1,958
0
Nereye
İnternetiniz kablosuz ise telefondan bir bağlantı denemesi yapın. Herhangi bir problem yaşamaz iseniz aşağıda belirttiğim yerleri kontrol edin;

- Tarih ve saat
- Tarayıcı proxy ayarları
- Ağ bağlantısı IPv4 ve IPv6 alt sunucuları

Bunları denedikten sonra hala sorun devam ediyor ise yoruma bilgi geçmenizi rica edicem.

denedim telefonda açıldı, kontrol ettim fakat anormal birşey göremedim

güncel

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.