Bu sleytwinson ergeni kim?

endiseki

Üye
19 May 2018
64
0
Bu sleytwinson ergeni cidden kim storylerinde ekranda kayan kodlarla millete kendini bi şey gibi tanıtıyor herkes filmlerde gördükleri şeylerle bu çocuğa inanıyor Tht de olsun başka forumlarda olsun bu çocuktan bin kat daha sağlam adamlar var neden bu bu kadar ünlü oldu? İcraat icraat diyor yaptığı bi şey yok geçenlerde Murat chief olayında murat chiefin hesabını vuran kişiye mesaj atmış hesabı ortak kullanalım diye bu nasıl bir düşüklüktür sizler ne düşünüyorsunuz bu çocuk hakkında?

Slovera02

Katılımcı Üye
17 Mar 2018
725
38
İzmir
Bu kişi diğer sayfalara reklam vererek bu kadar tanındı ve dediğin gibi ondan kat kat iyileri var bu forumda :)

Corle0ne

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Haz 2016
9,593
502
StPetersburg
panelden hesap kasıp sonrasında sosyal medya fenomenlerine para yatırıp reklam yaptıran bir ergen tanesi yalaka sayfalar takip ediyor her sahte hack haberinin altında ismi geçiyor ki birkaç olayı kendisi yapmış gibi üstlenmiştir ama tam anlamıyla çöp

Shorpm

Uzman üye
11 Ara 2015
1,176
8
Underground
Bu işlerle 6 yıldır ilgilenen bir olarak söylüyorum. Lamerin teki. Panel basıp ve sayfalara reklam girmesiyle ünlenen çocuğun teki. Tek taktir ettiğim şeyi Atatürk'e hakaret eden sayfaları kapatması. Kapatmakta zor bir şey değil zaten Atatürk'e hakaret eden sayfalar genelde 1-3k arası oluyor yani çerez. Geçen gördüm birisi dizüstü birisi masaüstü monitörde odanın ışıkları kapalı arkada şarkı açmış monitörlerde matrix efekti akıyor... Bir de yüceltiyorlar bunu ya. Kısa zamanda konu başlığını ve konu içeriğini xxxx olarak değiştir de google'a indexlenmesin bu lamerin ismi :)

Edit:. Bu arada bu yorumu konu sahibinin yazdığını okumadan yazdım. Şimdi konu sahibinin yazdığını yazdım ve o da kayan ekrandaki yeşil yazılardan bahsediyor ahahahaha.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.