Bu vahsete dur de

7 Ocak 2016
203
0
Kürk vahşetine dur diyin. Sosyal Medyada toplu boykot başladı, sizde buna dahil olun. Hayvanların kürklerini canlı canlı yüzüyorlar. Kürk değil vicdanınızı giyin. Bu firmaların sitelerine saldırı düzenleyebiliriz. Lütfen yardım edin

Kelyback

Katılımcı Üye
17 Ocak 2016
758
1
buldun
Arkadaşlar kürk satışını engellemenin tek yolu o kürkü alanların almasını engellemek
Alan olduğu zaman satan kişi bi yolunu bulup satar
Böyle propogandalar falan satan kişilerin umrunda değil

kimim ben acaba

Uzman üye
9 Haz 2016
1,803
0
İlerleyelim
Müslümanlıkta denir ki:

"Hayvanlar Allah'ın yeryüzündeki dilsiz elçileridir."

Bunu Müslüman ve biraz vicdanı olan birilerine ulaştırırsanız

Bence alacağı kürkden vaz geçer.

BÖKE

Yaşayan Forum Efsanesi
20 Ağu 2016
8,754
411
Misyonumuzu gözeterek türk siteleri haric yabancı sitelere el atılabilir kürkün kaynağıda yabancıdan sağlanılıyor​

dump3cz

Kıdemli Üye
20 May 2016
2,390
0
Kocaeli
Kürk vahşetine dur diyin. Sosyal Medyada toplu boykot başladı, sizde buna dahil olun. Hayvanların kürklerini canlı canlı yüzüyorlar. Kürk değil vicdanınızı giyin. Bu firmaların sitelerine saldırı düzenleyebiliriz. Lütfen yardım edin

Peki ya Türk İse Kanıt var ise olabilir. Skype: dump3cz ekleyiniz

Shadow QQ

Katılımcı Üye
11 Ağu 2015
788
1
Videoyu bugün izledim bir an bu kadar kolay yolabiliyolar mı diye kendıme sordum. Makina bile kullanmıyor vicdansızlar...

7 Ocak 2016
203
0
Allah'ım her gün insan katliamı oluyor Suriye'de adamlar gidip kürke takıyor kafalarını
Evet takıyorum. Suriyeye benim yapabileceğim bir şey var mı? Anca burada yardım amaçlı bir şeyler yollayabilirim. Ama hayvanlar için yapabileceğim çok şey var. Ve kitle halinde davranırsak önce ülkemizden sonrada dünyadan bu vahşeti silebiliriz. Ve kitle halinde davranmamızın meyvesini almaya başladık bile, bazı firmalar ürünlerini toplatmaya başladı.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.