bu virüs benim Canımı sıkmaya başladı :[

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ö.faruk

Üye
20 Eki 2008
113
0
arkadaşlar antivirüs bir tür virüsü bir türlü silemedi. dün genel tarama yaptığımda bilgisayardan 50 virüs 203 trojen buldu. bugün yine bulup duruyor. bu mesajı yazarken anti virüs bişeler bulup silmeye devam ediyor ve şu an 9 virüs 52 trojen bulduğunu gösteriyor. bu bilgisayara nasıl bir virüs bulaştığını bilen bir arkadaş yardım ederse çok iyi olur.

ö.faruk

Üye
20 Eki 2008
113
0
arkadaşlarbu virüs yerel disk c, d, e, f hepsine bulaştı. diyelim ki c ye format attık. bu e den veya herhangi birinden yine bulaşacak. bu arada ben bilgisayardan fazla anlamadığım için format atamam. başka bir çare.

_EroS_

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Mar 2009
8,670
4
39
Antalya
Dostum zaten sisteminde sorun warmış senin.. combofix gibi bi programı bile kabl etmiyorsa pek umut bekleme ondan.. bence yakın bi bilgisayarcıya format attır.. temiz temiz kullan.. bide XP cd'ci bull forumdanda format atmayı ögren işin tamamdr..:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.