bu virüsler ne kadar tehlikeli

Brokropro110

Katılımcı Üye
11 Ağu 2018
408
2
1-)Suspicious = Şüpheli demek.
2-)Trojan/MSIL.Packed.Confuser.P = Trojan işte buda...
3-)Unsafe = Güvenli Değil diyo
4-)A Variant Of MSIL/GameHack.VO Potentially Unsafe = Buda sanırsam şey demiş oyun hilesi muhtemelen güvenli değil demiş...
5-)PUA:Win32/Presenoker = Bunu araştırdığım ve yüzeysel olarak okuduğumda bilgisayarın arkaplanında çalışan klasik virüs işte bilgisayara zarar veriyo ve diğer türüde banka hesapları vs trojan gibi bilgi toplayabiliyormuş...
6-)Generic PUA FL (PUA) = Şimdi üsteki de pua olunca muhtemelen bunla aynıdır veya benzerdir...

Bak kendi ingilizcem ve mantığım bilgim yettiği kadarıyla anladıklarımı sana söyledim ne kadar doğru bilmiyorum ama ben senin yerinde olsaydım kesinlikle kullanmazdım... kullanıcaksam da sandbox mu nedir onları kullanarak kullanırdım...

Edit: https://www.turkhackteam.org/bilgis...atlardan-korunma-yontemleri-black-turtle.html bi incele derim :)

Son düzenleme:

Liserjik

Kıdemli Üye
11 Ağu 2018
2,180
7
6
Temiz gözüküyor, ancak bunun gibi hile araçlarının oyunda hile engelleyici tarafından algılanmaması için şifrelenmektedir. O yüzden hileyi paylaşan yerin saygınlığına dikkat etmek gerek.

porsukhak

Uzman üye
23 Ağu 2017
1,753
2
T.Ü.R.K
Virüs çıkması doğal fakat kendinizi açığa verip tespit edilme ihtimalinize karşın ve bunun yanında yukarıda dendiği gibi Crypto olma ihtimaline de karşın indirmemenizi tavsiye ederim ..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.