bu vps bana yetermi şimdilik

batuhan0088

Kıdemli Üye
23 Haz 2013
3,544
3
arkadaşlar bu vps yi alsam bana nekadar kişide kasma sorunu yapar 50 100 kişi rahat oynayabilirmi bu vpsde kasma olurmu vps alırken nelere bakayım bu iyimidir bi yardımcı olun

gencaslan21

Kıdemli Üye
23 Şub 2013
2,067
0
Not Found
arkadaşlar bu vps yi alsam bana nekadar kişide kasma sorunu yapar 50 100 kişi rahat oynayabilirmi bu vpsde kasma olurmu vps alırken nelere bakayım bu iyimidir bi yardımcı olun

Kardesimm Bu Dolunaybilisim'in Paketi ,
- 3 Gündür Teknik Destekle İrtibattayım 100 Online ve Sınırsız Üyelik Hakkı Var Pakette ,
Ufak Bir Not : Paketi Yükseltmen Gerektiginde User Kayıbı Yasamayacaksın .

Cyper65

Uzman üye
13 Eki 2012
1,587
0
İzmir
50 kişi rahat oynanır. fiyata görede ram çok az en az 1 gb olmalıydı. dolunaydan alıyorsunuz sanırım
8tl daha verin 40 tl https://www.ayvazhosting.com/metin2-sunucu.php
bu hostingden 1 tane bile şikayet yok desteğide iyidir. alırsanız pişman olmuycanız bir yer
hem 92-99 filesi var turkmmo konusu var
Ayvazhosting.com - Yeni WS'lik Files ile Süper Metin2 Sunucuları! - Google Fan Webmaster Forum
birde bedava domain veriyor siz domain almaya kalksanız 15 tl ödemeniz gerki brası bedava veriyor
.net .org .biz biri

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.