Bu yöntemle yakalanırmıyım ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nikotin99

Yeni üye
25 Kas 2010
49
0
S.a arkadaşlar size bir sorum var.Mesela biryere saldırı yapıcam diyelim ip adresimden bulunabilirim fakat ip adresimi proxyle gizlesem sonrada proxy'yi başka bir proxy'le gizlesem ?
örnek
hotspot shield açıyorum.bunu açınca ip adresim gizleniyo.gizlenmiş ip adresimi auto hide ip programı ile gizliyorum.sonrada ktunnelden giriş yapıyorum.yani tam olarak böyle;

orjinal ip adresi>hotspos shield>auto hide ip>ktunnel

cusyx

Katılımcı Üye
28 Kas 2009
801
0
BaşkenT Semalarından ;)
Yöntem hakkında bişey soyleyemiyeceğim fakat . k tunnel , v tunnnel vs. yerine proxygizlen.com ya da aplusproxy.com kullanmanı tavsiye ederim diğerleri reklamdan geçilmiyorr ..

Büyük Türk Hackerlarından birinin röportajını okumuştum .Hackleyeceği adreslerde 10 dakikadan fazla durmuyormuş . Çünkü 10 dkka ve üzerinde sizi gözlem altına alıyorlarmış ..

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.