Bücür Cin Logo PSD

CraweL

Üye
19 Ağu 2017
220
0
Merhaba arkadaşlar canım sıkıldıkça yapıyorum bu çalışmama bücür cin adını verdim :D psd paylaşıcam ama katmanları birleştirdim upload ederken baya bi büyük boyutu olduğu için bana sorun çıkartıyor telefon interneti ile giriyorum mağlum bu aralar :) Ben çok beğendim sizin'de seveceğinize eminim logo png halde psd için'de bulunuyor bir teşekkür etmeniz keafi başka bir beklentim yok :)

aGkrPB.jpg

Indırme lınkı PSD >> https://mega.nz/#!t0xjGCYC!m-Vclf0Xm3xmHYZg8qMH8Sgfy8gHdD8kQ_TtJGYb370

Kod:
bir not : Dİrek psd paylaştığım için virus total eklemedim. İndireceğiniz bir rar dosyası veya bir klasör değil direk resimin kalıp dosyasıdır.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.