Buda benim canavarım-my monster :)

deadman42

Uzman üye
1 Şub 2012
1,351
0
Konya,Ereğli
Parçalar:
Amd FX 6300 3.5 Ghz İşlemci (şuan 4 ghz overclock yaptım)
Asus M5A97 LE R2.0 Anakart
Zalman Z11 Plus Kasa
Corsair VS serisi 550w güç kaynağı
Corsair veangance 4gb 1333mhz ram
Sapphire Amd Hd 7850 O.C 2GB
Toshiba 32 mb önbellekli 500gb harddisk
Mönitör LG flatron W1943SB 18.5 inch (eylülde asus 24 inch inşallah)

rwlzd.jpg

rwm49.jpg

emrah55

Uzman üye
17 Ağu 2007
1,123
0
ankara
İşletim sistemiyle, donanımıyla, teknik özellikleri ve tasarımıyla en iyi dizüstü bilgisayara sahip olmak isteyenlere önerilebilecek ilk ürün Apple'ın Macbook Pro ailesinin yeni üyesi Apple MacBook Pro – Retina Display olacaktır. Türkiye satış fiyatı 4.900 TL olan Apple MacBook Pro – Retina Display yer aldığı kategorideki en güçlü dizüstü bilgisayar olarak kabul görüyor. Intel Core i7 2.30 GHz, Nvidia GT650M 1 GB Harici Ekran Kartı Ekran Kartı, 15″ Ekran, 2880×1800 çözünürlük, 256 GB Hafıza, 8 GB bellek ve Mac OS X teknik özelliklere sahip olan Apple MacBook Pro – Retina Display şu an için piyasada bulunan en gelişmiş ve en yüksek performansa sahip dizüstü bilgisayardır.

yarından sonra allahın ızni ile kapımda bugun aldım kredi kartı ile

deadman42

Uzman üye
1 Şub 2012
1,351
0
Konya,Ereğli
İşletim sistemiyle, donanımıyla, teknik özellikleri ve tasarımıyla en iyi dizüstü bilgisayara sahip olmak isteyenlere önerilebilecek ilk ürün Apple'ın Macbook Pro ailesinin yeni üyesi Apple MacBook Pro – Retina Display olacaktır. Türkiye satış fiyatı 4.900 TL olan Apple MacBook Pro – Retina Display yer aldığı kategorideki en güçlü dizüstü bilgisayar olarak kabul görüyor. Intel Core i7 2.30 GHz, Nvidia GT650M 1 GB Harici Ekran Kartı Ekran Kartı, 15″ Ekran, 2880×1800 çözünürlük, 256 GB Hafıza, 8 GB bellek ve Mac OS X teknik özelliklere sahip olan Apple MacBook Pro – Retina Display şu an için piyasada bulunan en gelişmiş ve en yüksek performansa sahip dizüstü bilgisayardır.

yarından sonra allahın ızni ile kapımda bugun aldım kredi kartı ile

Keşke Türkiyeden almasaydın benim kuzen 3.5 milyarlık proyu 500 euroya aldı.

Goekhan43

Yeni üye
5 Ocak 2008
42
0
Kütahya
kardesim yeni bi bilgisayar kuruyorsan bence enazından bi SSD şart. bu zamanda ki yeni İşlemciler fazla fark etmemeye basladı. Disk Kapasitesi olarak SSD kullanırsan gercekten cok fark ediyor. hız anlamında.

l InSert l

Katılımcı Üye
24 Tem 2013
612
0
Antalya
Olum Siz Benim Canavarı Biliyonuzmu ? Bence Mutlaka Daha Önceden Duymuşsunuzdur Çünkü Dünya Çapında Ünlü Bir Kasa ;
1 GB Ram
2004 Model
64 MB Ekran Kartı
Kaldıramadağı Oyun Yok :D

Beyler Şaka Bi Yana Süpermiş Senin Kasa :D

deadman42

Uzman üye
1 Şub 2012
1,351
0
Konya,Ereğli
kardesim yeni bi bilgisayar kuruyorsan bence enazından bi SSD şart. bu zamanda ki yeni İşlemciler fazla fark etmemeye basladı. Disk Kapasitesi olarak SSD kullanırsan gercekten cok fark ediyor. hız anlamında.

Kardeş depolama alanı mı sistemi kuruyum yeter.Ona bile param yok :)

Olum Siz Benim Canavarı Biliyonuzmu ? Bence Mutlaka Daha Önceden Duymuşsunuzdur Çünkü Dünya Çapında Ünlü Bir Kasa ;
1 GB Ram
2004 Model
64 MB Ekran Kartı
Kaldıramadağı Oyun Yok :D

Beyler Şaka Bi Yana Süpermiş Senin Kasa :D

Keşke asus bilgisayarımı ateşle etkinliğine katılsaydın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.