Çözüldü Bugün karşıma gelen çok acayip bir durum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
24 Şub 2014
59
0
Herkese iyi geceler arkadaşlar bugün başıma gelen çok acayip bir durumu sizlerle paylaşıcam neden kaynaklanıyor hiç bir bilgim yok Bugün odaya giren annem lambayı açtığında bilgisayarıma usb bağlantı sesi geldi 5 10 saniye aralıkla kapatıp kapatıp açtığımızda bu durumun sürekli olarak tekrarlandığını gördüm böyle bir şeyle daha önce karşılaşan var mı ? veya neden kaynaklandığı hakkında bilgisi olanlar yardımcı olursa memnun olurum teşekkürler

Edit: Alakası olabilir bilmiyorum daha öncede lambayı veya kapıyı açıp kapattığımızda Modemden adsl bağlantım koptuğunu görmüştüm

serhatsiyar

Yeni üye
15 Şub 2009
21
0
Bilgisayarına baglı harici Webcam varmı bende şu sensörlü olanlardan vardı.Oda lambası kapanınca Webcam ışıkları yanıyodu pc webcamı ozamn algılıyodu.

24 Şub 2014
59
0
Pc ve elektirk baglantılı bi cihaz varmı ? Hoperlor,yazıcı,tarayıcı varmı ışık açıldıgında voltaj düşüp kalkma gibi bi durum olabilir. Cihaz kapanıp açılıyor olabilir. Benim aklıma gelen bunlar :D

Bilgisayara sadece 2 tane usb girişi bağlı birisi telefon usb için biriside wifi onuda kullanmıyorum söylediğin hoparlor yazıcı vb yok kulaklık mevcut sadece

ghostblue

Uzman üye
8 Ocak 2017
1,043
0
ütopya
odadaki manyetik değişimdir belki ??

Belkide Bermuda şeytan üçgeninin Türkiye'deki versiyonudur :D

Herkese iyi geceler arkadaşlar bugün başıma gelen çok acayip bir durumu sizlerle paylaşıcam neden kaynaklanıyor hiç bir bilgim yok Bugün odaya giren annem lambayı açtığında bilgisayarıma usb bağlantı sesi geldi 5 10 saniye aralıkla kapatıp kapatıp açtığımızda bu durumun sürekli olarak tekrarlandığını gördüm böyle bir şeyle daha önce karşılaşan var mı ? veya neden kaynaklandığı hakkında bilgisi olanlar yardımcı olursa memnun olurum teşekkürler

Edit: Alakası olabilir bilmiyorum daha öncede lambayı veya kapıyı açıp kapattığımızda Modemden adsl bağlantım koptuğunu görmüştüm

Aman kardeşim dikkat et odada drone filan uçurma :D Manyetik etkiyle yok olur mazallah :D

Son düzenleme:

Kopril54

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
929
0
Satürn
Dostum Teouiquenin Dediği Gibi Kaçak Olabilir Bi Ekektrikciyle Falan Görüş, Bilgisayarcıyla Falan Görüş Onlar Yadımcı Olabilir.
Bide Odanda Yada Bilgisayarda Sensör Varmı ?
Bilgisayarda Sensör Programı Kurmuş Da Olabilirsin :)

DarkHealler

Özel Üye
4 Eki 2015
8,058
6
izmir:)
Konu içeriği incelemiş olup sorunun çözüldüğüne kaanat getirilmiş ve daha fazla post kasılmasını önlemek,sorunu yaşayan diğer üyelerimizin arama yaptıklarında daha kolay bulması için konu kilitlenip "çözüldü" ibaresi eklenmiştir.

Eğer konu sahibinin sorunu devam ediyorsa özel mesaj ile belirtebilir konunun açılmasını rica edebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.