BULLS hakkında YETK,L,LER 1 DK PLZZ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ozbüyücüsü

Yeni üye
9 Nis 2007
1
0
S.A ben BULLS

siteye bir sabah logın oldum YASAK İÇERİK yazıyor

NEDEN BANNED YEDIM _?_?_

NE KONU ACTIMDA BANNED YEDIM cvp plss

C0M!S3R-eX

Uzman üye
14 Kas 2006
1,174
27
banlayan benim

bak bulls 2-3 ay önce sana sınrısız attım sonra affedip banını açtım

fakat dün yasak içerikte konu açtığını gördüm( başkalarının şifrelerini almaya çalıştığın bi konu )

o konuyu senin yazdığını zannetmiyorum konuların gördüğüm kadarıyla alıntı belki bu da alıntı ama herşeyin bi kuralı vardır. Alıntı yaparkende konuyu öylece alma incele biraz neymiş ne değilmiş

Üstelik şu an yaptığın sınırsız ban gerektiren bir suçtur. 1 den fazla hesap açmak yasak. Kuralları çiğnemyee devam ediyorsun. Üstelik ben senin ban sebebini yazmışım sen hala naptım ki diyosun

3 gün ban verdim

sen şu anda sınırsız banının olmadığına dua et

2 gün daha dolaş hava ol sonra buluşalım ;)

Konu Kilit

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.