Oyun Bully oyununu nasıl indirebilirim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ekipkaya

Üye
13 Ocak 2019
106
8
Gizli.
Arkadaşlar Bully oyununu nasıl hangi linkten indirebilirim atar mısınız? Fakat link oyun bozuk olmazsa sevinirim iyi günler

Moderatör tarafında düzenlendi:

ekipkaya

Üye
13 Ocak 2019
106
8
Gizli.
bak sana güvenerek indiriyorum !

Eminim, kullandığım bir site ve ben de bully oynuyorum.

içinde ne dosyaları var nasıl yapabilirim kurulumu anlatır mısınız önce hangisi kuracam? gibi

Eminim, kullandığım bir site ve ben de bully oynuyorum.

abi bunda 2 tane klasör var 1 tanesi Radistin içinde dxwebsetup.exe vcredist_x86.exe var bunları kuracak mıyım yoksa
diğer klasör deki Bully Scholarship Edition adlı bully.exe dosyanımı çalıstırıyım

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.