Bulunamayan @uzantısı. Şirketten Kovulma Söz Konusu

TurkhisBer

Üye
26 Nis 2016
246
0
Merhaba arkadaşlar. İnstagram şifresini unutan bir yakınım var. Şifre unuttum deyince @o*****.tr uzantılı bir hesap çıkıyor. Yıldız sayısının yerine outlook yazınca yetmiyor. Artı hotmail de outlook.tr diye bir uzantı yok bu mail firmasını nasıl bulabilirim acik yardım lütfen.

Son düzenleme:

Boomer24

Katılımcı Üye
26 Şub 2016
934
0
DuckDNS
Merhaba,

Öncelikle hesap şahsi mı yoksa ticari firma hesabı mi?
Eğer firma ise muhtemel kendi domainleri ile kayıt olunmuştur ve firma adı o ile başlıyorsa yıldızlara takilmayin.

Harici şahsi ise outlook'tur çünkü yıldız sayıları anlam ifade etmiyor, tamamen şaşırtma.

İyi forumlar dilerim

TurkhisBer

Üye
26 Nis 2016
246
0
Şimdi ben ZAFER inşaat'da staj görüyorum ve verilen şirket mailleri şöyle ; [email protected] oluyor . Yani arkadaşının maili çalıştığı şirketin adıdır yani arkadasınınismi@çalıştığışirket.com.tr

Hayır hocam. Kişisel açılan bir instagram hesabı için kişisel bir mail. Şirketi yükseltmek için instagram sayfası açıyor ve baya bir kitleye ulaşıyor şirkette arayıp hesabı kaldırmasını söylüyor.

Merhaba,

Öncelikle hesap şahsi mı yoksa ticari firma hesabı mi?
Eğer firma ise muhtemel kendi domainleri ile kayıt olunmuştur ve firma adı o ile başlıyorsa yıldızlara takilmayin.

Harici şahsi ise outlook'tur çünkü yıldız sayıları anlam ifade etmiyor, tamamen şaşırtma.

İyi forumlar dilerim

Hocam şahsi bir hesap ve outlook olsa bile .com değil tr ve böyle bir hesap yok diyor. Bende sevinip hemen hesap açma yerine girdim ancak seçeneklerde sadece outlook.com.tr var.

Lütfen Cevap UP.

Moderatör tarafında düzenlendi:

'Unnamed

Uzman üye
15 Mar 2017
1,408
6
Merhaba arkadaşlar. İnstagram şifresini unutan bir yakınım var. Şifre unuttum deyince @o*****.tr uzantılı bir hesap çıkıyor. Yıldız sayısının yerine outlook yazınca yetmiyor. Artı hotmail de outlook.tr diye bir uzantı yok bu mail firmasını nasıl bulabilirim acik yardım lütfen.
-Şu linkini verdiğim sitede birçok mail hesabı veren sitelerden bahsedilmektedir:
75+ Email Services That Aren't Gmail
-O siteden baktığım kadarıyla gizli karakterlerle uyuşması itibariyle şu linkini verdiğim mail hizmeti sunan siteden bu hesap açılmış olabilir.
OutGun WebMail
NOT: Forumların verdikleri ve Özel olarak verilen mail hesapları da oluyor. Bu onlardan biri değilse yukarıdaki sözlerimde kararlıyım

Son düzenleme:

TurkhisBer

Üye
26 Nis 2016
246
0
-Şu linkini verdiğim sitede birçok mail hesabı veren sitelerden bahsedilmektedir:
75+ Email Services That Aren't Gmail
-O siteden baktığım kadarıyla gizli karakterlerle uyuşması itibariyle şu linkini verdiğim mail hizmeti sunan siteden bu hesap açılmış olabilir.
OutGun WebMail
NOT: Forumların verdikleri ve Özel olarak verilen mail hesapları da oluyor. Bu onlardan biri değilse yukarıdaki sözlerimde kararlıyım

Hocam outgun.com sitesinde sign bölümü yok?

'Unnamed

Uzman üye
15 Mar 2017
1,408
6
Hocam outgun.com sitesinde sign bölümü yok?
Siteyi biraz kurcaladım. Dediğin gibi sign bölümü yok maalesef. Site de zaten tam anlamıyla yüklenmiyor. Sitenin sağ üst köşeinde yüklenmemiş email resim çerçevesi bulunuyor. Tıklayınca http://www.mail.com/login.aspx?domain=outgun.com'a yönlendiriyor. Oradaki Free Sig in kısmına tıklayınca da birçok mail uzantıda hesap açma imkanı veren bir sayfasına yönlendiriyor. Sayfa da şudur:
https://service.mail.com/registration.html?edition=int&lang=en#.1258-stage-descbox1-1
Outgun.com sitesinin bu siteye yönlendirmesi ve de bu sitede sunulan mail uzantıları arasında @outgun mail uzantısının bulunmaması gösteriyor ki; daha önce aktif olarak mail hizmeti veren bu site, bu hizmetine son vermiştir.
KISACA: Outgun.com sitesi, eskiden verdiği mail hizmetini sonlandırmış maalesef...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.