Bunları kaldıran PC ?

Mehmet Bey

Yeni üye
29 Eki 2018
18
0
Merhabalar, 3 Bin TL bütçem var bunları kaldıran leptop önerirmisiniz? Ayriyetten Facebook `da sanalika oynuyorum kasmasın :)

Ayriyetten Eve modem alacam VODOFONE 200 Gb 100mph iyimi?

S.A.B.E.R!/

Basın&Medya Ekibi Deneyimli
14 Mar 2017
4,186
5
579
26
Sakarya
Merhabalar, 3 Bin TL bütçem var bunları kaldıran leptop önerirmisiniz? Ayriyetten Facebook `da sanalika oynuyorum kasmasın :)

Ayriyetten Eve modem alacam VODOFONE 200 Gb 100mph iyimi?

Bu uygulamalar için 1,500 tl'lik bir laptop dahi yeterli.
2. sorunun cevabı ise kişisel konuşayım, ben trkcll den 50 gb 100 mph kullanıyorum (sınırsız) gayet de işimi fazlası ile görüyor şuana kadar hiç sorun yaşamadım özellikle 50 gb bitince 8 mph'ye düşmesine rağmen ki o da bir kere oldu onu da ben test yapmak için bilerek aştım film indirdim 1gb'lik 50 tane hız düşünce nasıl oluyor diye baktım yine süper :) vodafone ise güvenlidir diye düşünüyorum aralarında pek bir fark ta yok zaten (operatörler ile tartışma çıkmasın) ki siz 200 gb kullanmayı hedeflemişsiniz işnizi fazlasıyla görecektir.

Mehmet Bey

Yeni üye
29 Eki 2018
18
0
Bu uygulamalar için 1,500 tl'lik bir laptop dahi yeterli.
2. sorunun cevabı ise kişisel konuşayım, ben trkcll den 50 gb 100 mph kullanıyorum (sınırsız) gayet de işimi fazlası ile görüyor şuana kadar hiç sorun yaşamadım özellikle 50 gb bitince 8 mph'ye düşmesine rağmen ki o da bir kere oldu onu da ben test yapmak için bilerek aştım film indirdim 1gb'lik 50 tane hız düşünce nasıl oluyor diye baktım yine süper :) vodafone ise güvenlidir diye düşünüyorum aralarında pek bir fark ta yok zaten (operatörler ile tartışma çıkmasın) ki siz 200 gb kullanmayı hedeflemişsiniz işnizi fazlasıyla görecektir.

Önerdiğin pc ismi varmı leptop? Yarin alacam aklımda pc yok

S.A.B.E.R!/

Basın&Medya Ekibi Deneyimli
14 Mar 2017
4,186
5
579
26
Sakarya
Önerdiğin pc ismi varmı leptop? Yarin alacam aklımda pc yok

1500 TL'ye Dell 3542 B21W81C
Sistem Belleği (RAM)
Ram
8 GB
Max Ram
8 GB
Ram MHz
1600 MHz
Sistem Özellikleri
Klavye
Türkçe Q Numerik Klavye, TouchPad
Kamera
Var
Parmakizi Okuyucu
Yok
Pil Ömrü
4 Hücreli Li-on
Genel Özellikler
Garanti Süresi
2 Yıl - Dell Türkiye
Ağırlık
2.38 KG
Diğer Özellikler
Marka
Dell
Taşınabilir Bilgisayarlar
Notebook
Ekran & Grafik
Dokunmatik Ekran
Yok
Ekran Boyutu
15.6"
Ekran Kartı Chipset
Nvidia
Ekran Kartı Hafızası
2 GB
Ekran Kartı
Nvidia GeForce 820M 2GB
Ekran Özelliği
15.6"/ 1366 x 768 HD WLED
İşletim Sistemi
İşletim Sistemi
Windows 8.1
Bağlanabilirlik
Bluetooth
Var
Usb Sayısı
1 adet USB 3.0 + 2 adet USB 2.0
Ethernet
10/100 Gigabit Ethernet Lan
Hdmi
Var
Wireless
WiFi 802.11b/g/n
İşlemci
İşlemci
Intel Core i5-4210U 1.7GHz Turbo Boost ile 2.70GHz 3MB Cache
İşlemci Tipi
Intel Core i5
Chipset
Intel
Çekirdek Sayısı
Çift Çekirdek
Sürücüler
Hard Disk Hızı
5400 RPM
Hard Disk
1 TB
Optik Sürücü
DVD Super Multi Sürücü ( Çift Katman )
ve buna benzer güncel bir laptop da alabilirsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.