Bunu nasıl bedava PVP oynıyabilirim ??

23 Nis 2009
122
0
Arkadaşalr şimdi ben Wow oynamak istiyorum ama heray 30 tl veremem .. onun için PVP oynamak istiyorum peki PVP oynamak için neyi indirmem lazım yardım edebilir mi bilen bir arkadaş. ??

tempatik16

Üye
23 Eyl 2013
225
0
Kostarika
öncelikle hangi serisin oynayacaksın crusader mi lick kingh mi catalisim mi pandar ya mı
3.3.5 lick kingh de şu anda en iyi server omegawow dur bunu tavsiye ederim ben burda oynuyorum çar ismi kostarika

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.