Burdan indirdiğim havij sürekli başlangıçta çıkıyor?

DogSenpai

Üye
17 Ocak 2016
141
0

Burdan indirdiğim havij sürekli başlangıçta çıkıyor 2-3 tane daha havij var bunları kapatıyorum birtane daha çıkıyor :& virüstotalde vardı konuda? pcden silmeme rağmen duruyor başlangıçta havij.

G@KHAN

Kıdemli Üye
14 Kas 2009
3,061
3
36
ŞİLE

Burdan indirdiğim havij sürekli başlangıçta çıkıyor 2-3 tane daha havij var bunları kapatıyorum birtane daha çıkıyor :& virüstotalde vardı konuda? pcden silmeme rağmen duruyor başlangıçta havij.

Konum bilgisini biraz daha açar mısın virüslü o kardeşim.. hangi konuysa silinsin msconfigte çıkıyorsa system 32 açar mısın biraz mousle resmin tam halini göster .. Clean Rat programı kur orda gösterir sana sorunu zaten

http://www.turkhackteam.org/turkhackteam-ar-ge-tim/1142905-clean-rat-rat-virusu-temizleme-araci.html

orda bir

DogSenpai

Üye
17 Ocak 2016
141
0
Konum bilgisini biraz daha açar mısın virüslü o kardeşim.. hangi konuysa silinsin msconfigte çıkıyorsa system 32 açar mısın biraz mousle resmin tam halini göster .. Clean Rat programı kur orda gösterir sana sorunu zaten

http://www.turkhackteam.org/turkhackteam-ar-ge-tim/1142905-clean-rat-rat-virusu-temizleme-araci.html

orda bir

Açtım o konuma gitmeyi denedim fakat "Audio" adlı klasör gözükmüyor. Virüs olduğu kesin :/ Avg İndiriyorum şuan.Dediğiniz Programı kullanacağım Teşekkürler :)

G@KHAN

Kıdemli Üye
14 Kas 2009
3,061
3
36
ŞİLE

Açtım o konuma gitmeyi denedim fakat "Audio" adlı klasör gözükmüyor. Virüs olduğu kesin :/ Avg İndiriyorum şuan.Dediğiniz Programı kullanacağım Teşekkürler :)

exe virüs Realtek ile ne alakası var ilginç temizleyemezsen 500 gb harici programlarım virüs temizleme araçlarım ile hallederiz mesaj atman yeterli.. Realtek Audio 32 .exe bir de :) şimdi o konu hangi konu bildirebilirmisin madem bu konu size zarar verdi o kişi gereken cezayı alsın bence virüstotalden her indirdiğiniz konuyu test edip bilgisayarınıza öyle kurun ben öyle yapıyorum

https://www.virustotal.com/

Sadece o dosya değil combofix kurmanı tavsiye ediyorum diğer java ve orda bir kaç virüs daha gördüm hemde autoron exe virüsü...

Son düzenleme:

DogSenpai

Üye
17 Ocak 2016
141
0
exe virüs Realtek ile ne alakası var ilginç temizleyemezsen 500 gb harici programlarım virüs temizleme araçlarım ile hallederiz mesaj atman yeterli.. Realtek Audio 32 .exe bir de :) şimdi o konu hangi konu bildirebilirmisin madem bu konu size zarar verdi o kişi gereken cezayı alsın bence virüstotalden her indirdiğiniz konuyu test edip bilgisayarınıza öyle kurun ben öyle yapıyorum

https://www.virustotal.com/

Üst mesajda belirttim :) , Cleanrat ile tarattım tarama tamamlandı dedi.R_Pires Mesaj atıyorum.

G@KHAN

Kıdemli Üye
14 Kas 2009
3,061
3
36
ŞİLE
c:\programdata\ntuser.pol
c:\users\Ghost\AppData\Roaming\bot.exe
c:\users\Ghost\AppData\Roaming\dclogs
c:\users\Ghost\AppData\Roaming\dclogs\2016-02-15-2.dc
c:\users\Ghost\AppData\Roaming\dclogs\2016-02-16-3.dc
c:\users\Ghost\AppData\Roaming\dclogs\2016-02-17-4.dc
c:\users\Ghost\AppData\Roaming\dclogs\2016-02-18-5.dc
c:\users\Ghost\AppData\Roaming\dclogs\2016-02-19-6.dc
c:\windows\msdownld.tmp
.

sendeki virüsler temizlendi :)

DogSenpai

Üye
17 Ocak 2016
141
0
c:\programdata\ntuser.pol
c:\users\Ghost\AppData\Roaming\bot.exe
c:\users\Ghost\AppData\Roaming\dclogs
c:\users\Ghost\AppData\Roaming\dclogs\2016-02-15-2.dc
c:\users\Ghost\AppData\Roaming\dclogs\2016-02-16-3.dc
c:\users\Ghost\AppData\Roaming\dclogs\2016-02-17-4.dc
c:\users\Ghost\AppData\Roaming\dclogs\2016-02-18-5.dc
c:\users\Ghost\AppData\Roaming\dclogs\2016-02-19-6.dc
c:\windows\msdownld.tmp
.

sendeki virüsler temizlendi :)

Havij halen duruyor :&/ :RpS_confused:

Wep

Kıdemli Üye
28 Ocak 2015
4,412
8
İstanbul
Dosyayı analiz ettim hackerdarkcomet.no-ip.org bu adres arkadaşın no-ip'si sanırım birazdan banı yer. Hitmanpro combofix vs. kullanarak temizlemeye çalış olmazsa bana pm at her türlü yardım etmeye çalışırım.

DogSenpai

Üye
17 Ocak 2016
141
0
Açıkcası ben uğraşmak istemiyorum R_Pires'ada yardımları için sonsuz teşekkürler :) , Direk Format yoluna başvuruyorum.İlginiz için Teşekkürler virüs koyan üye hakkında gerekenin yapılması dileğiyle.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.