Burs aldığınız yerler

bekiryy

Üye
20 Ağu 2016
195
0
Gaziantep
Merhaba arkadaşlar üniversite öğrencisi olmak zor çoğumuzun hatta neredeyse hepimizin burs almaya ihtiyacı var. Herkes kendi deneyimini kendi aldığı yerleri bu konu altına yazabilirse ihtiyacı olan ben dahil bir kaç arkadaş daha yararlansın. Bilmediğimiz burs veren yerler var ya da birebir kişiden burs alabilmek için bir strateji vs...

KYK kredisi/bursu dışında

Ben kyk dışında sadece ailemden alıyorum ama yük olmak istemiyorum durumumuz çok iyi değil.

Konuyu açma sebebim insanların kolaylıkla, burs alabilecekleri yerlere ulaşmasını sağlamak forum içinde tek tek açılmış konular.

Son düzenleme:

iscorpix

Kıdemli Üye
10 Eyl 2012
4,378
12
Kardesim 2017 burs veren kurumlar diye arattır liste çıkıyor hepsinin kendi koşulu var şehir önemli faktör dediğim gibi sen arattırıp sana uyanlara başvuru yap

duman05

Adanmış Üye
9 Eyl 2012
6,326
2
KYK Ya başvurduk yedek sıraya girdim yurtta. peki geri ödemeli veya geri ödemesiz burslara nasıl başvuruyoruz bu kyk ile aynı şey mi ?

Son düzenleme:

bekiryy

Üye
20 Ağu 2016
195
0
Gaziantep
Kardesim 2017 burs veren kurumlar diye arattır liste çıkıyor hepsinin kendi koşulu var şehir önemli faktör dediğim gibi sen arattırıp sana uyanlara başvuru yap

hocam yorumun için teşekkür ederim ama şöyle bir durum var bunlara her ne kadar başvursakta geri dönüş olasılığı çok düşük bunun dışında mesela hastaneye gidip hasta sırasına girip doktor birinden ben hasta değilim burs verebilir misiniz gibi saçma bir duruma düşmek için ne yapabiliriz

yagizhankd

Yeni üye
19 Eyl 2012
23
0
Ben her yere tek tek mail attım. Evsiz barksız annesiz babasız kalmadıkça vermiyorlar neredeyse :D Bir de erkeksen bittin ara ki bulasın. Çok sinir bozucu. Verecekleri 150-200TL için istiyolar ki sakat kalalım , tek çaremiz onlar kalsın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.