Zararlı Yazılım bütün internet hesapları vb çalan program

15 Mar 2019
128
0
ben bu aşşada resimde görülen virusu yedim ve password de falan benim tüm bilgilerim var hesap şifrelerim ama sıkıntı yok zaten hepsi korumalı

telimle falan bağlı giremezler heralde :D ama bunu nasıl hangi programla yapıyo istiyorum o programı çok güzel bilen varsa adını verebilir mi ?

Son düzenleme:

HBackeR

Üye
19 May 2018
204
0
rootland
Büyük bir ihtimalle Bunu Kişinin Kendi yazmıştır. Çünkü artık RAT'lar Antivirüslere anında takılıyor. fakat kişinin kendi yazınca virüsü crypt'ini kendi bildiği için Antiviruslerin hepsine takılmıyor. yani işin özü büyük bi ihtimalle bu virusun aynısı bulamazssınız belki ama bunun yerine RAT ları kullanabilirsiniz veya Keylogger ları. İyi Forumlar.

N1ght

Yeni üye
3 Ara 2019
4
0
Programın hangi program olduğunu bilmiyorum ama hesap çalma için birçok alternatif var. RAT programları ile çok basit bi' şekilde oltalama taktiği sayesinde kurbanın birçok hesabını çalabilirsin.
Yalnız birini hacklemeye kalkarken kendin hacklenmemek için bilgili olduğun şeyleri indir de virüs kapma
Programı öğrendiğin kişi senin de hesaplarını çalmaya çalışıyor olabilir.
Bu yüzden indirdikten sonra tam olarak emin olmak için indirdiğin RAT programının remover dosyasını bulup indir.
Örneğin;
Darkcomet RAT indireceksen programı !güvenilir bir siteden! indirdikten sonra internetten Darkcomet RAT Remover indirip virüs olup olmadığını test edip varsa virüsü silebilirsin.
Kolay Gelsin

15 Mar 2019
128
0
Programın hangi program olduğunu bilmiyorum ama hesap çalma için birçok alternatif var. RAT programları ile çok basit bi' şekilde oltalama taktiği sayesinde kurbanın birçok hesabını çalabilirsin.
Yalnız birini hacklemeye kalkarken kendin hacklenmemek için bilgili olduğun şeyleri indir de virüs kapma
Programı öğrendiğin kişi senin de hesaplarını çalmaya çalışıyor olabilir.
Bu yüzden indirdikten sonra tam olarak emin olmak için indirdiğin RAT programının remover dosyasını bulup indir.
Örneğin;
Darkcomet RAT indireceksen programı !güvenilir bir siteden! indirdikten sonra internetten Darkcomet RAT Remover indirip virüs olup olmadığını test edip varsa virüsü silebilirsin.
Kolay Gelsin

teşekkür ederim önerdiğin bi program var mı ?

Büyük bir ihtimalle Bunu Kişinin Kendi yazmıştır. Çünkü artık RAT'lar Antivirüslere anında takılıyor. fakat kişinin kendi yazınca virüsü crypt'ini kendi bildiği için Antiviruslerin hepsine takılmıyor. yani işin özü büyük bi ihtimalle bu virusun aynısı bulamazssınız belki ama bunun yerine RAT ları kullanabilirsiniz veya Keylogger ları. İyi Forumlar.

anladım saol peki önerdiğin bi program var mı bu tarz

HBackeR

Üye
19 May 2018
204
0
rootland
teşekkür ederim önerdiğin bi program var mı ?

anladım saol peki önerdiğin bi program var mı bu tarz

RAT Programları diye aratırsın ama Ücretli olanlar daha çok işini görecektir. Ücretsizlerde Çoğu zaman PORT Problemleri meydana gelir. RAT istiyorsan Windows için kullanmamanı tavsiye ederim. Bunun yerine Linux Tabanlı işletim sistemini tercih edebilirsin (Kali Linux veya Parrot kullanmanı öneririm) Windows ta pek Tool bulunmaz.
Linux tabanlı bir işletim sisteminde tonca Temiz RAT bulunuyor. FatRAT'ı deneyebilirsin. ardından Crypt et.

THT de Linux tabanlı RATlar diye aratırsan birçok Konu karşına çıkacaktır.

(Ek bir not: internette birçok virüs bulunmakta fakat bu virusler in çogu Windows işletim sistemleri için yazılmıstır. Daha güvende olman için Linux tabanlı bir işletim sistemi kullanabilirsin. veya Linux Tabanlı bir Tool kullanırsan Windows a oranla o Tool da Bin Kat Daha Temiz ve virüslüdür... Yani işin özü internetten windows için bir RAT indirme %90 Virusludur bunun yerine Linux ta bir RAT Bul (THT de arat))...

Yardımcı olmus isem Ne mutlu bana. İyi Forumlar!

15 Mar 2019
128
0
RAT Programları diye aratırsın ama Ücretli olanlar daha çok işini görecektir. Ücretsizlerde Çoğu zaman PORT Problemleri meydana gelir. RAT istiyorsan Windows için kullanmamanı tavsiye ederim. Bunun yerine Linux Tabanlı işletim sistemini tercih edebilirsin (Kali Linux veya Parrot kullanmanı öneririm) Windows ta pek Tool bulunmaz.
Linux tabanlı bir işletim sisteminde tonca Temiz RAT bulunuyor. FatRAT'ı deneyebilirsin. ardından Crypt et.

THT de Linux tabanlı RATlar diye aratırsan birçok Konu karşına çıkacaktır.

(Ek bir not: internette birçok virüs bulunmakta fakat bu virusler in çogu Windows işletim sistemleri için yazılmıstır. Daha güvende olman için Linux tabanlı bir işletim sistemi kullanabilirsin. veya Linux Tabanlı bir Tool kullanırsan Windows a oranla o Tool da Bin Kat Daha Temiz ve virüslüdür... Yani işin özü internetten windows için bir RAT indirme %90 Virusludur bunun yerine Linux ta bir RAT Bul (THT de arat))...

Yardımcı olmus isem Ne mutlu bana. İyi Forumlar!

Cok tesekkur ederim :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.