Bütün Şifreli İndexleri Kırın - Şifreli HTML Kırma

XEON0

Yeni üye
18 Mar 2017
18
0
Arkadaşlar forumda çok gördüm html şifreleme diye fakat bunların şifrelemeyle alakası yok eğer birazcık javascript biliyorsanız kırmak çok kolay.
Kod:
<!DOCTYPE html>
<html>
<body>

<textarea id="p1">Eger bu yazıyı görüyorsanız bir hata var demektir lütfen kodunuzu kontrol edip tekrar deneyiniz.</textarea>

<script>
********.getElementById("p1").value = unescape('şifreli kısım buraya');
</script>
</body>
</html>
Verdiğim bu kodda şifreli kısım buraya kısmına tırnakları kaldırmadan hedef HTML dosyasındaki şifreli kısmı buraya yazın ve normal bir HTML dosyası olarak kaydedin bunu sonra internet tarayıcınızda açın, ekrandaki tek şey olan yazı kutucuğunda hedef HTML kodu gözükecektir.

2.Anlatım (Daha Kolay)

Bu Linke Girin Sadece 'Şifreli Kısım Buraya' Kısmı Hedef HTML'deki Şifreli Kısım İle Degiştirin Ve Yukarıdaki "Run" 'a basın.

Bir Örnek Hazırladım Örnek İçin Tıkla

Eger HTML'i engellemelerden dolayı alamıyorsanız Bu Konudan Nasıl Alabileceginizi Ögrenebilirsiniz.

İşinize yararsa teşekkür etmeyi unutmayın.

NOT:Kodda bazı kısımlar zararsız olmasına rağmen engellenmiş ****** olan yerde docu ment olmalı fakat arada boşluk yok

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.